Adventní setkání s Českým rozhlasem Hradec Králové

Vánoce s Českým rozhlasem - Foto: Eva Dvořáková

Vánoce s Českým rozhlasemFoto: Eva Dvořáková

Vykouzlete si společně s námi příjemnou adventní náladu a přijměte pozvání na Adventní setkání s Českým rozhlasem Hradec Králové. V sobotu 17. prosince se s vámi chceme setkat od 14 do 16 hodin na Masarykově náměstí v Hradci Králové. Součástí dvouhodinového programu, kterým vás provedou moderátoři Jakub Schmidt a Lucie Peterková, budou nejen krásné české koledy v podání Českého chlapeckého sboru, ale i adventní poselství kněze Zbigniewa Czendlika.

Předvánoční náladu navodí i vystoupení trutnovské skupiny H-kvintet a také vystoupení tanečníků ze skupiny T-Bass. 

S tím, jak se těší na Vánoce, se svěří herečka Uršula Kluková a také vaši oblíbení moderátoři a redaktoři Českého rozhlasu Hradec Králové. 

Ani letos na setkání nebude chybět Spolek panstva na tvrzi Žiželeves, který bude v historických krojích korzovat mezi Masarykovým náměstím a kavárnou Assenza ve Švehlově ulici. 

Odtud pro vás naši moderátoři Lada Klokočníková a Pavel Kudrna odvysílají ve stejném čase, tedy od 14 do 16 hodin dvouhodinový přímý přenos. 

Poprvé v historii také budeme při vysílání z kavárny nabízet vstupy přímo z velkého pódia na Masarykově náměstí, takže se můžete těšit na to, že vše, co uslyšíte v přímém přenosu z pódia okomentujeme z kavárny Assenza, kam si všechny naše hosty pozveme. 

Vánoce - anděl rozdává radost - Foto: Fotobanka Pixabay

Na našem Adventním setkání také vyhodnotíme velkou vánoční soutěž Vánoční kolo štěstí a každému, kdo přijde od 14 do 16 hodin před kavárnu, dáme šanci vytočit si na našem Vánočním kole štěstí dárek, například vánoční stromky, knihy, CD, dárkové kouzelnické sady pro děti a další. 

V kavárně Assenza bude součástí programu i autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika "Postel hospoda kostel" a po celé odpoledne nebudou chybět ani ukázky uměleckých řemesel. 

Přijďte v sobotu 17. prosince 2016 na naše odpolední Adventní setkání, které bude součástí letošních Vánočních trhů na Masarykově náměstí v Hradci Králové, nebo poslouchejte vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové od 14 do 16 hodin. 

Těšíme se na vás. 

Vánoce - Foto:  Ricardo Motti,  CC BY-NC-SA 2.0

Nové články v rubrice

Královehradecký kraj
  Viditelnost: snížená viditelnost na méně než 100 m, Klenice
  silnice III/3025, Martínkovice - Božanov, okr. Náchod, uzavřeno, stavební práce, Od 23.10.2017 00:00 Do 05.11.2017 23:59, Jedná se úplnou uzavírku silnice č. III/302 5 v úseku od konce obce Martínkovice ...
  silnice III/28437, Lužany, okr. Jičín, uzavřeno, oprava povrchu vozovky, Od 20.10.2017 07:00 Do 25.10.2017 23:59, Objížďka - bez rozlišení, IS 11 : přes: silnice I/16 (Dřevěnice), silnice I/35 (Úlibice), ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace