Klidné a radostné Vánoce s Českým rozhlasem Hradec Králové

Radostné Vánoce - Foto: Fotobanka Pixabay

Radostné VánoceFoto: Fotobanka Pixabay

Český rozhlas Hradec Králové připravil pro své posluchače na vánoční dny sváteční programovou nabídku. Už na Štědrý den se můžete od páté hodiny ranní těšit na naši vánoční nadílku, se kterou přijdou moderátoři Jakub Schmidt a Lucie Peterková.

Od deváté hodiny se pak můžete s Ladou Klokočníkovou, Zdenou Kabourkovou a jejich hosty, sejít u vánočního stromečku v naší Radiokavárně, kde je pro vás připraven až do dvanácti hodin sváteční program. 

Po třinácté hodině si v pořadu Pohádkářky zavzpomínáme na spisovatelky Marii Kubátovou a Vítězslavu Klimtovou. 

A štědré odpoledne s moderátorkou Klárou Němečkovou nabídne sváteční Písničky od srdce a vzpomínky na nejhezčí Vánoce, z nichž se vyznají známé osobnosti. 

Po osmnácté hodině vám štědrovečerní večeři zpříjemní Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby. 

Také další dva sváteční dny pro vás Český rozhlas Hradec Králové připravil řadu zajímavých setkání. 

Na První svátek vánoční, což je oficiání název pro den Narození páně či Boží hod vánoční, 25. prosince po deváté hodině dopolední si Alena Zárybnická do svých Záletů pozvala herečku Ivanu Andrlovou. 

Hosty Vánočních pochoutek po desáté hodině budou herečky Iva Janžurová a Sabina Remundová. 

A po jedenácté hodině si o Vánocích, ale nejen o nich, bude Lada Klokočníková povídat s doktorkou Kateřinou Cajhamlovou. 

Po osmnácté hodině si připomeneme vánoční zvyky a tradice v pořadu Jany Davidové Vánoce ve východních Čechách. 

Vánoce - Foto:  pixabay.com

O den později, na Druhý svátek vánoční, který je ve znamení svatého Štěpána a máme jej spojen se "štěpánskou koledou", 26. prosince se můžete po jedenácté hodině těšit na Slovenské Vánoce s Julií Špalkovou. 

Hostem Kláry Němečkové po třinácté hodině bude houslista Jaroslav Svěcený. 

A po osmnácté hodině vám zpříjemní sváteční chvíle královéhradecká skupiny Kantoři, kterou si do studia Českého rozhlasu Hradec Králové pozval Tomáš Peterka. 

Po oba dny nebudou chybět sváteční polední a podvečerní Písničky od srdce a odpolední Hvězdné návraty. 

Krásné svátky! 

Radostné Vánoce - Foto: Fotobanka Pixabay

Nové články v rubrice

Královehradecký kraj
  silnice I/14 (ulice Jiráskova), Rychnov nad Kněžnou, okr. Rychnov nad Kněžnou, práce na silnici, zúžené jízdní pruhy, Od 22.10.2017 00:00 Do 31.10.2017 23:59, částečná uzavírka - dokončovací práce, Vydal: ...
  silnice III/28437, Lužany, okr. Jičín, uzavřeno, oprava povrchu vozovky, Od 20.10.2017 00:00 Do 25.10.2017 23:59, Objížďka - bez rozlišení, IS 11 : přes: silnice I/16 (Dřevěnice), silnice I/35 (Úlibice), ...
  silnice I/14, Mladé Buky, okr. Trutnov, stavební práce, kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem, Od 23.10.2017 07:00 Do 15.12.2017 23:59, Částečná uzavírka silnice I/14 na území městyse Mladé Buky, polovina ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace