On-line reportáž: Den s Habadějem. Český rozhlas Hradec Králové je tu pro vás

Den s Habadějem - Foto: Milan Baják

Den s HabadějemFoto: Milan Baják

Na sobotu 2. září 2017 připravil Český rozhlas Hradec Králové pro všechny své příznivce den plný písniček, zajímavých hostů, tance i kouzel. Od 10:00 až do 16:30 se konal pestrý program na náměstí Osvoboditelů (u tanku) v Hradci Králové. Díky mnoha příznivcům hradeckého rozhlasu měl celý den úžasnou rodinnou atmosféru. A samozřejmě zkrátka nepřišli ani ti, kteří to mají do Hradce Králové daleko. Z celé akce jsme odvysílali živé vstupy také v našem rozhlasovém vysílání.

Svými písničkami vás potěšili zpěváci Josef Vágner, Jakub Smolík, Petr Bende a Věra Martinová. Součástí byly také svérázné koncerty kapel Lokálka a Klapeto. 

Představili se úžasní královéhradečtí tanečníci. 

Skupina T-BASS patří mezi špičku taneční kultury v České republice. Zabývá se tanečními technikami Streetdance, tedy Hip Hop, Break Dance, Electric Boogaloo, House Dance, Hype, Dancehall, Funky nebo R´n´B. 

Tým Českého rozhlasu Hradec Králové při Dni s Habadějem - Foto: Zdeněk Novák

Barman Tomáš Trejbal na Dni s Habadějem - Foto: Zdeněk Novák

Barman Tomáš Trejbal na Dni s HabadějemFoto: Zdeněk Novák

Pozadu nezůstaliu stepaři z TDC Avalanche. Úspěšná taneční a stepařská skupina, působící v Hradci Králové, nabízí výuku stepu pro všechny věkové kategorie. 

V průběhu dne předvedli své umění další zajímaví hosté, které znáte z vysílání. 

Cestovatel Leoš Šimánek pokřtil na Dni s Habadějem svou novou knihu - Foto: Milan Baják

Cestovatel Leoš Šimánek pokřtil na Dni s Habadějem svou novou knihuFoto: Milan Baják

Populární český kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek. Mistr světa a principál Divadla kouzel předvádí velkolepou kouzelnickou show i pro děti. 

Profesionální barman Tomáš Trejbal ukázal mistrovství v přípravě nejrůznějších osvěžujících koktejlů. 

Martin Paur a Lucie Mansfeldová ze studia FitStyle se drží hesla: Žij zdravě, cvič stylově! Fitness jako zdravý životní styl. FitStyle se zaměřuje na originální dynamické sporty, které mají velký vliv na tepovou frekvenci a následné spalování tuků. 

Cestovatel Leoš Šimánek pokřtil svou novou knihu s názvem Z Kanady na Aljašku. Kmotrem byl ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové a Pardubice Mgr. Jiří Kánský. Připravena byla i autogramiáda. 

Cestovatel Leoš Šimánek pokřtil svou novou knihu - Foto: Zdeněk Novák

Petr Zvolánek z podniku Lesy ČR vám zprostředkoval setkání se sokolníky a jejich ochočenými dravci. 

A takové mladé posluchače máme! - Foto: Milan Baják

A takové mladé posluchače máme!Foto: Milan Baják

Anežka Strachová předvedla dogdancing a psí agility. Určitě jste o agility už slyšeli. V současné době je to snad nejpopulárnější psí sport. 

Součástí petrobarevného odpoledne byla také módní přehlídka návrhářky Jitky Šedové. 

Zájemcům byli k dispozici také experti z našich radioporaden. Například zahradník František Hlubocký, kosmetička Vlasta Libotovská či spotřebitelský rádce Josef Černý. 

Celý tým Českého rozhlasu Hradec Králové se vám snažil zpříjemnit poslední prázdninový víkend před začátkem nového školního roku. Jsme tu pro vás! 

Nové články v rubrice

Královehradecký kraj
  Od 20.10.2017 16:10 do 17:10; na silnici 303 u obce Bezděkov nad Metují okres Náchod; nehoda; 2x OA bez zranění, PČR na místě
  ulice K Sirkárně, Nové Město nad Metují, okr. Náchod, uzavřeno, stavební práce, Od 23.10.2017 10:00 Do 30.11.2017 23:59, Úplná uzavírka místní komunikace v délce cca 135 m. Příjezd pro obslužnost pozemků ...
  silnice III/3025, Martínkovice - Božanov, okr. Náchod, uzavřeno, stavební práce, Od 23.10.2017 07:00 Do 05.11.2017 23:59, Jedná se úplnou uzavírku silnice č. III/302 5 v úseku od konce obce Martínkovice ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace