Naše akce10. března  2017 v 09:00  

Vstupy, rozhovory a soutěže. Vysíláme přímý přenos z festivalu Infotour a Cykloturistika

Bicykl a cykloturistika - Foto: Fotobanka Pixabay

Bicykl a cykloturistikaFoto: Fotobanka Pixabay

V pátek 10. března dopoledne připravil pro své posluchače Český rozhlas Hradec Králové přímý přenos z festivalu Infotour a Cykloturistika, který se uskuteční v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Jde o největší veletrh cestovního ruchu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Návštěvníci veletrhu Infotour a Cykloturistika najdou opět ve dnech 10. - 11. 3. 2017 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové nabídky turistických možností nejen z celé České republiky, ale již tradičně přijedou se svými nabídkami také vystavovatelé z Polska, Slovenska, Chorvatska, Itálie. Nově přibude nabídka lázeňství a wellness v Maďarsku. 

 

Přímý přenos z veletrhu Infotour a Cykloturistika - 1. část

Vložit na svůj web

 

Přímý přenos z veletrhu Infotour a Cykloturistika - 2. část

Vložit na svůj web

 

Přímý přenos z veletrhu Infotour a Cykloturistika - 3. část

Vložit na svůj web

Turisticky zajímavá místa představí kraje a města, destinační společnosti, lázeňské subjekty, hrady a zámky, hotely, atraktivní přírodní lokality, památkové rezervace, kempy, zábavní a vzdělávací areály pro děti. 

Velkou část vystavovatelů samozřejmě představují cestovní kanceláře a agentury, návštěvníci budou mít možnost vybírat z nepřeberného množství výletů a zájezdů po České republice i zahraniční. 

Nemalá nabídka vystavovatelů je směřována k oblíbené cykloturistice - cyklozájezdy, cyklopobyty, kola, cyklomapy. 

Zajímavá bude jistě expozice Východních Čech, společný stánek Královéhradeckého a Pardubického kraje, letos s hlavním tématem loutkářství. 

Bicykl a cykloturistika - Foto: Fotobanka Pixabay

Součástí bude také odborná konference na téma loutkářství a spolupráce s Královéhradeckým Divadlem Drak, které obohatí průběh veletrhu a konference divadelními ukázkami a výtvarnými dílnami pro dětské návštěvníky. 

Veletrh Infotour a Cykloturistika - Foto: Veletrh Infotour a Cykloturistika

Veletrh Infotour a CykloturistikaFoto: Veletrh Infotour a Cykloturistika

Tradičním a velmi oblíbeným zpestřením veletrhu jsou cestovatelské besedy a přednášky známých cestovatelů, v posledních letech též poutavé promítání a ukázky tuzemských a příhraničních atraktivních destinací. 

V pátek 10. března se stanou dopoledne prostory kongresového centra také místem přímého vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové. Jednotlivé vstupy, rozhovory a soutěže budou určitě zajímavé pro posluchače, kteří nebudou moci na výstavu přijít nebo pro ně budou pozváním na sobotní program. Od mikrofonu se na vás těší Lada Klokočníková a Zdena Kabourková. 

V sobotu dopoledne opět budou součástí veletrhu Farmářské trhy s regionálními výrobky. 

Letošní ročník je již 18. v pořadí. Věříme, že i letošní ročník obhájí svoji pozici a bude patřit mezi nejúspěšnější regionální veletrhy cestovního ruchu v České republice. 

Vstup na veletrh i doprovodný program je opět zdarma. 

Pořad: Páteční host  |  Stanice: Hradec Králové
Čas vysílání: pátek 10:04;  |  Délka pořadu: 56 minut  
 

Nové články v rubrice

Královehradecký kraj
  ulice K Sirkárně, Nové Město nad Metují, okr. Náchod, uzavřeno, stavební práce, Od 23.10.2017 00:00 Do 30.11.2017 23:59, Úplná uzavírka místní komunikace v délce cca 135 m. Příjezd pro obslužnost pozemků ...
  D11, mezi km 62.3 a 68, ve směru Hradec Králové, pomalu jedoucí vozidlo údržby, levý jízdní pruh uzavřen, Od 19.10.2017 07:30 Do 19.10.2017 13:45, , sekání trávy a údržba travních porostů, zdroj: ŘSD
  silnice I/14 (ulice Jiráskova), Rychnov nad Kněžnou, okr. Rychnov nad Kněžnou, práce na silnici, zúžené jízdní pruhy, Od 22.10.2017 00:00 Do 31.10.2017 23:59, částečná uzavírka - dokončovací práce, Vydal: ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace