Páteční host2. prosince  2016 v 10:04  

Vánoční cukroví je dar. Advent a naše duševní i tělesná očista pohledem Kateřiny Cajthamlové

MUDr. Kateřina Cajthamlová v radioklubu Českého rozhlasu Hradec Králové - Foto: Milan Baják

MUDr. Kateřina Cajthamlová v radioklubu Českého rozhlasu Hradec KrálovéFoto: Milan Baják

Pátečním hostem v našem Radioklubu za účasti diváků a posluchačů byla 2. prosince po 10. hodině opět lékařka, internistka a psychoterapeutka, moderátorka televizního pořadu Jste to, co jíte - Kateřina Cajthamlová. Projekt 6+1 aneb měníme životní styl s rozhlasem pokračuje.

Zaznamenali jste naši celoroční výzvu 6+1? Možná to je spíš sedm odvážných nebo dokonce sedm statečných - přesněji sedm rozhlasáků, kteří se rozhodli pod vedením doktorky Kateřiny Cajthamlové během roku změnit svůj životní styl, zlepšit zdravotní stav, zkrátka zkrásnět. A proč 6+1? 

Protože šestici odvážných, kteří se rozhodli ubrat na hmotnosti, centimetrech a také přidat na sportovních aktivitách, zkrátka změnit svůj životní styl… doplňuje jeden, který chce podobné, ale místo ubraných kilogramů je potřebuje získat a tím i vytrénovat svou postavu. 

Čtěte také: Projekt 6+1 aneb měníme životní styl s rozhlasem

Podaří se nám to? Tuhle otázku jsem položili i doktorce Kateřině Cajthamlové, která přistoupila na naši hru a rozhodla se jednou měsíčně radit nejen nám, ale také v naší Radiokavárně i všem posluchačům u rozhlasových přijímačů. 

Jedním z nejčastějších přání dnešních lidí je zhubnout. Ať už se jedná o 5 nebo 30 kilogramů, shodit na váze a ubrat centimetry objemu si žádá několik zásad. Především zdravou stravu, pohyb a pevnou vůli. Ta je nutná k překonání těžkých začátků s novým životním stylem. 

Příjemný poslech! 

Pořad: Páteční host  |  Stanice: Hradec Králové
Čas vysílání: pátek 10:04;  |  Délka pořadu: 56 minut  
 

Nové články v rubrice

Královehradecký kraj
  Od 24.10.2017 07:25 do 09:30; na silnici v obci Dolany okres Náchod; nehoda; dopravní nehoda dodávka s motorkou, je to bez zranění, bez úniku kapalin, na místo hlídka PČR
  Od 24.10.2017 07:05 do 09:10; na silnici 33 u obce Dolany okres Náchod; nehoda; OA x motorka se zraněním.
  Od 24.10.2017 07:05 do 09:10; v ulici Janáčkova v obci Vamberk okres Rychnov nad Kněžnou; nehoda; havárie OA do ostrůvku.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace