Svět zvířat

Čas vysílání: sobota 13:04  |  Délka pořadu: 56 minut  
 
Raha a Kali, dvě rok s půl staré lvice si Blanku Malou zvědavě prohlíželi a lev pustinný Cesar, kterému úspěšně, ale s respektem, dala do tlamy malou "jednohubku" v podobě kousku jehněčího masa - Foto: Blanka Malá

Raha a Kali, dvě rok s půl staré lvice si Blanku Malou zvědavě prohlíželi a lev pustinný Cesar, kterému úspěšně, ale s respektem, dala do tlamy malou "jednohubku" v podobě kousku jehněčího masaFoto: Blanka Malá

Hodinový zábavný a kontaktní pořad o přátelském soužití zvířat a lidí.

Vztah ke zvířatům provází lidstvo od nepaměti a v současné době je převaha rodin a domácností, kde je zvíře neoddělitelnou součástí života každého. Přes vztah ke zvířatům se dostaneme i k zásadním lidským vlastnostem - především k zodpovědnosti, lásce, ukázněnosti. 

To vše by si mohl nenásilně uvědomit i posluchač na základě nabízených příspěvků a rozhovorů moderátora s hostem. 

Moderuje Blanka Malá. 

Mezi pravidelné rubrika patří: Safari ze života Zoologické zahrady ve Dvoře Králové, které pro vás připravuje redaktorka Dana Voňková. A také: Z Rozárčina zápisníku - autorské příspěvky novinářky Dagmar Ruščákové. 

Historie pořadu:
Svět zvířat vysíláme od roku 2017. 

Blanka Malá a psi - Foto: Blanka Malá

Pořad: Svět zvířat  |  Stanice: Hradec Králové
Čas vysílání: sobota 13:04  |  Délka pořadu: 56 minut  
 
Královehradecký kraj
  Srážky: přeháňky, Klenice
  Od 17.10.2017 16:30 do 20:35; na silnici 2997 u obce Skalice okres Hradec Králové , délka 523m; nehoda; 5 havarovaných vozidel; probíhá vyšetřování nehody; 5 x OA bez zranění. Na místě PČR.
  Od 17.10.2017 15:35 do 19:40; na silnici 324 u obce Stěžery okres Hradec Králové , délka 202m; nehoda; 3 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; 3 x OA bez zranění. Na místě PČR.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace