eRko2. května  2016  

Český rozhlas má novou pozici ombudsmana, stal se jím Milan Pokorný

Milan Pokorný - Foto: Monika Váňová

Milan PokornýFoto: Monika Váňová

Do pozice ombudsmana Českého rozhlasu nastoupil Milan Pokorný. Bude se věnovat nápadům a stížnostem posluchačů. O své nové práci povídal v rozhovoru pro magazín eRko.

S Českým rozhlasem Milan Pokorný spolupracuje už mnoho let, dosud zastával pozici šéfredaktora Týdeníku Rozhlas. Je autorem mnoha knih, překladatelem, redaktorem, novinářem a vysokoškolským pedagogem a nyní nově ombudsmanem.   

 

O své nové práci ombudsmana povídal v rozhovoru pro magazín eRko Milan Pokorný.

Vložit na svůj web

„Budu intenzivně komunikovat s posluchači o tom, co jim na vysílání Českého rozhlasu vyhovuje více a co méně. Budu se snažit, aby jejich racionální podněty nespadly pod stůl,“ uvedl Milan Pokorný.  

Zřízení pozice rozhlasového ombudsmana deklaroval generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral už ve svém kandidátském projektu. 

V magazínu eRko budete moct nového ombudsmana slýchávat pravidelněji, přinese vždy výběr těch nejzajímavějších reakcí posluchačů. 

Autor:  Pavel Kachlík
Pořad: eRko  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: sobota 15:30  |  Délka pořadu: 25 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 25. září  2017 v 11:00     Audio  rubrika: eRko

  Czeching patří těm, kteří chtějí ven

  Šéfredaktorka Radia Wave Iva Jonášová hovořila v magazínu eRko o pátém ročníku hudebně exportního projektu Czeching. Ten podporuje nejnadějnější současné české kapely z progresivní hudební scény na cestě do zahraničí,...

   
 • 20. září  2017 v 13:00     Audio  rubrika: eRko

  Doufáme, že výstava Fenomén Masaryk nabídne jiný pohled

  Historik Michal Stehlík jako host magazínu eRko reprezentoval jak barvy Národního muzea, tak i rozhlasové. U příležitosti 80. výročí úmrtí prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka hovořil jak o expozici,...

   
 • 16. června  2017 v 15:49     Audio  rubrika: eRko

  Ondřej Suchan: Jára Cimrman se o své pokračovatele bát nemusí

  Nedělní pořad eRko se nesl ve znamení Járy Cimrmana. Velký rok, při kterém jsme si připomínali 50 let od premiéry Cimrmanovy první hry Akt, pomalu končí. Během této doby se podařilo dílo tohoto univerzálního českého...

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas