eRko18. ledna  2017  

Lucie Výborná představila svůj nový pořad

Nový pořad Host Lucie Výborné každý všední den na Radiožurnálu. - Foto: Khalil Baalbaki

Nový pořad Host Lucie Výborné každý všední den na Radiožurnálu.Foto: Khalil Baalbaki

Naslouchat příběhu člověka je důležitým prvkem pro kvalitní rozhovor, své o tom ví moderátorka Lucie Výborná. Od ledna letošního roku jí můžete slýchávat na stanici Radiožurnál každé ráno ve vlastním pořadu. Host Lucie Výborné přináší rozhovory s lidmi různorodých profesí.

Každý všední den vždy od 9.00 do 10.00 hodin můžou posluchači Radiožurnálu ladit nový pořad Host Lucie Výborné. Zákulisí příprav přináší rozhovor pro magazín eRko. 

Lucie přiznala, že důkladná příprava zabere vždy několik hodin. Nejvíce úsilí ale stojí nalézt ten správný motiv rozhovoru. Nervozita hraje roli také, především u hledání nového pohledu na příběh hosta. Důležité je podle autorky pořadu nesklouznout do stereotypu vedení dialogu a přinést posluchačům jedinečný zážitek. 

 

Moderátorka Lucie Výborná představila zákulisí příprav svého nového pořadu na Radiožurnálu.

Vložit na svůj web

Lucie Výborná působí na Radiožurnálu už od roku 2008, nyní se nově věnuje výhradně svému vlastnímu pořadu. Zve si hosty různých profesí, odborníky z nejrůznějších oblastí, včetně známých osobností.
 
 

"Stále se mě ptají: ‚Je někdo, kdo u tebe ještě nebyl?‘ ‚A můžeš ještě?‘ A já si znovu uvědomuji, jak moc potřebuji neustále mluvit s lidmi, kterým o něco jde, kteří mají motivaci, směr, inspiraci, radost a často i neuvěřitelný životní příběh. Dávat takové lidi dál prostřednictvím rádia, je myslím skvělá služba," uvedla Lucie Výborná

Jejími hosty byli v minulosti například americký astronaut Andrew Feustel, nekorunovaný král atletiky Usain Bolt nebo španělský operní zpěvák José Carreras. Studio Radiožurnálu navštěvují také herci, zpěváci, doktoři, vědci nebo třeba cestovatelé, zkrátka lidé, kteří ovlivňují společenské dění nejen v České republice. 

Autor:  Pavel Kachlík
Pořad: eRko  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: neděle 9:34  |  Délka pořadu: 25 minut  
 

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace