eRko30. května  2017 v 13:24  

Pořad Hubněte zdravě má již 500 dílů!

Člověk by měl prožít život především šťastně, což Kateřina Cajthamlová demonstruje na Zdeňku Troškovi - Foto: Martin Čuřík

Člověk by měl prožít život především šťastně, což Kateřina Cajthamlová demonstruje na Zdeňku TroškoviFoto: Martin Čuřík

Ve čtvrtek vysílá Český rozhlas Region 500. díl populárního pořadu Hubněte zdravě s lékařkou a odbornicí na zdravý životní styl Kateřinou Cajthamlovou a moderátorem Patrikem Rozehnalem. Jelikož se jedná o jubilejní vysílání, natáčení se zúčastní dva hosté, a to herečka Naďa Konvalinková a režisér Zdeněk Troška. Oba dva se podělí s posluchači o jejich vlastní zážitky s hubnutím.

Kateřina Cajthamlová prozradila v pořadu eRko, že úspěch pořadu Hubněte zdravě tkví v tom, že Patrik Rozehnal přichází se stále zajímavými nápady, kterými se vedle běžných témat jako je bolest zad, vysoký krevní tlak apod. zabývají, což diváky stále baví a zajímá již mnoho let. 

 

Kateřina Cajthamlová připravila 500. díl pořadu Hubněte zdravě.

Vložit na svůj web

Kateřina Cajthamlová se svěřila, že práce na tomto pořadu ji nesmírně těší, neboť ona sama je věrnou posluchačkou rádia již od dětství a poslouchá mnoho rozličných pořadů. Baví ji pořady typu Meteor, Tobogán, Slovo nad zlato či rozhlasové pohádky. Je navyklá u rádia i pracovat, tudíž ho poslouchá téměř stále, je její nezbytnou součástí života. 

Autor:  Alice Beranová

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace