19. listopadu  2014  rubrika: Mediální partnerství

Mediální partnerství Českého rozhlasu

Obnovená premiéra hry Svatý Václav - Foto: Oddělení komunikace

Obnovená premiéra hry Svatý VáclavFoto: Oddělení komunikace

Český rozhlas v souladu se svým posláním média veřejné služby podporuje celou řadu kulturních a obecně prospěšných aktivit. V této oblasti má již tradiční postavení a v mnoha případech jde o ojedinělé projekty, které by bez pomoci Českého rozhlasu nevznikly.

Mediální partnerství Českého rozhlasu se zaměřuje především na oblast charity, kultury a vzdělávání. Při posuzování žádostí o mediální partnerství je kladen důraz zejména na společenský význam, prospěšnost, novátorství a mimořádnost. Žadatel/žadatelka má možnost volit buď mezi partnerstvím Českého rozhlasu jako celku, nebo partnerstvím některé ze stanic či regionálního studia.  


Celorozhlasové mediální partnerství  

Celorozhlasová mediální spolupráce je navazována zejména s projekty výjimečného společenského či kulturního významu celorepublikového dosahu. Podpora projektů spočívá především ve vysílání nekomerčního oznámení (spotu o stopáži 30 vteřin) na celoplošných stanicích Českého rozhlasu (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a případně Plus). Ročně lze touto formou podpořit okolo 40 – 45 projektů.  

Pokud chcete požádat o mediální partnerství v rozsahu celého Českého rozhlasu, pokračujte zde.


Staniční / regionální mediální partnerství  

Staniční / regionální mediální spolupráce jsou navazovány s projekty, které svým zaměřením odpovídají formátu stanice / regionu. Prostřednictvím vhodné volby stanice / regiony tak mohou být podpořeny i menší zajímavé projekty lokálního charakteru, které tematicky zapadají do koncepce vysílání.  

Pokud chcete zažádat o partnerství některou ze stanic / regionu Českého rozhlasu, pokračujte zde.  

Autor:   Oddělení komunikace
 

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas