Přímý přenos koncertu Coldplay exkluzivně na Radiu Wave

Radio Wave tuto sobotu 26. dubna od 17.00 odvysílá v přímém přenosu koncert britské kapely Coldplay z německého Baden-Badenu. Jedná se o jeden z prvních koncertů z turné kapely k jejich chystanému albu Ghost Stories. Nová deska má vyjít až 16. května a díky exkluzivnímu živému přenosu Radia Wave tak máte možnost poslechnout si aktuální zvuk Coldplay s téměř měsíčním předstihem!

Z obou zatím vydaných singlů Midnight a Magic je znát, že na nové desce Coldplay pod vedením Chrise Martina výrazně udrželi na uzdě svoji tradiční pompu a vrhli se vstříc ořezanějšímu, komornějšímu zvuku. Sbor hlasů, z nichž některé jsou zefektované autotunem, zároveň ve skladbě Midnight v lecčem připomíná experimenty, do kterých se s tímto modulátorem pouštěl indie-rockový písničkář Bon Iver. Obal chystaného alba pro Coldplay navíc navrhla v České republice narozená výtvarnice Mila Fürstová.  

Nový singl Coldplay Magic si poslechněte ZDE 

Přímý přenos vystoupení Coldplay poskytl pro potřeby Evropské vysílací unie a pro Radio Wave Eurosonic.
Koncert Coldplay naladíte v sobotu 26. dubna od 17.00 na wave.cz, v digitálním rozhlase DAB, v televizi, v kabelovkách, na satelitech nebo v mobilní aplikaci iRadio. 

Autor:  Jan Hladonik

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas