Český rozhlas Plus se představí v regionech

Český rozhlas Plus - Foto: Aleš Vavřík

Český rozhlas PlusFoto: Aleš Vavřík

Český rozhlas Plus představuje svou novou komunikační kampaň. Ta je primárně zaměřena na podporu známosti značky ve vybraných regionech ČR.

Od listopadu 2015 je vysílání stanice Plus dostupné ve vybraných městech České republiky také v síti VKV. Cílem kampaně tak je budování značky a jejích hodnot právě v těchto regionech
a nárůst počtu posluchačů stanice. 

„Emoce hrají klíčovou roli v našich životech, ale i při budování brandu. Z vizuálů, který ke kampani vznikl, mám radost i proto, že se v něm podařilo skloubit klíčová sdělení stanice Český rozhlas Plus a současně vytvořit layout, který zaujme a vyvolá právě emoci,“ uvádí ředitel komunikace a vnějších vztahů Českého rozhlasu Jiří Hošna

V rámci kampaně bude využito claimu „Když chcete vědět proč“, který zcela jasně reflektuje profilaci a obsah stanice ČRo Plus. Současně také vyjadřuje odlišnost Plusu od jiných zpravodajských stanic. 

Ke komunikaci kampaně je primárně využito OOH nosičů za podpory internetových médií se zaměřením na zpravodajství, vědu a ekonomiku. To je podpořeno tiskovými médii. Využito bude také nástroje direct marketingu, informace o nabídce Plusu se tak přímo dostanou do domácností v rámci lokalit, na které je cíleno. Posluchači budou stanici Plus již brzy „vídat“ v Brně, Olomouci, Plzni a Hradci Králové. 

Kampaň je naplánována až do konce května.  

Veškeré informace o stanici a jejím programu naleznete na plus.rozhlas.cz

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace