Český rozhlas Regina má "Zlatovlásku" na motorce

Dominika Nováková - Foto: Milan Mošna

Dominika NovákováFoto: Milan Mošna

Český rozhlas Regina obměnil od července složení týmu zpravodajů v rámci pořadu Bezstarostná jízda a poprvé v jeho historii na jednu z motorek usedla žena.

Český rozhlas Regina nabízí svým posluchačům téměř pět let exkluzivní dopravní informace v pořadu Bezstarostná jízda. Informace od posluchačů a Global Assistance doplňuje redaktor přímo z pražského Dopravního informačního centra a dva zpravodajové na motorkách. Na jednu z nich usedla poprvé v historii pořadu žena, Dominika Nováková

Dvacetiletá plavovláska je čerstvou absolventkou pražského gymnázia a mezi její lásky patří především motokros, historie a psychologie. Miluje také muzikály, jezdí na kole, posiluje a ráda vaří. 

„Na Regině vědí, že jezdím motokros a práci motohlídky mi nabídli. Vůbec jsem neváhala a kývla – každý den na motorce, fajn kolegové a ještě budu moct mluvit do rádia, paráda!“ prozradila okolnosti svého nástupu do Českého rozhlasu Dominika a vzápětí ještě dodala ke svým začátkům: „Zapracovala jsem na projevu, s kolegou Jakubem Vodičkou „nastudovala“ Prahu a teď si užívám nové práce, milované jízdy na motorce, snažím se hrát si se slovy a hlavně mě baví pomáhat řidičům“.  

Bezstarostnou jízdu vysílá Český rozhlas Regina na pražské frekvenci 92,6 FM od pondělí do pátku od 6.00 do 10.00 hodin, odpoledne pak mezi 15. a 19. hodinou. V neděli je možné ji naladit od 15.00 do 19.00 hodin. Více informací o pořadu a programu stanice naleznete na stránkách regina.rozhlas.cz 


 

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace