Do Londýna s Českým rozhlasem Plzeň

Do Londýna s ČRo Plzeň - Foto:  ČRo Plzeň

Do Londýna s ČRo PlzeňFoto:  ČRo Plzeň

Stejně jako v předchozích letech je i letos pro posluchače Českého rozhlasu Plzeň připravena oblíbená velká letní soutěž. Letos tématicky souvisí s letní olympiádou v Londýně. A právě město nad Temží je místem, kam se podívá výherce hlavní ceny – atraktivního zájezdu pro 2 osoby.

Po dobu 14 dnů, denně od 30. července do 12. srpna, zazní ve vysílání ČRo Plzeň speciální výherní signál. Kdo se v tu chvíli dovolá na telefonní číslo 377 488 222 jako třetí a správně zodpoví soutěžní otázku, postupuje do velkého finále, které se koná v sobotu 18. srpna od 11 hodin v živém vysílání ve velkém studiu Českého rozhlasu Plzeň na náměstí Míru v Plzni. Všichni finalisté se zde za podpory rodinných příslušníků utkají v přímém souboji o atraktivní ceny, převážně sportovní a turistické potřeby a vítěz si odnese cenu hlavní – dárkový poukaz na pětidenní zájezd pro 2 osoby do Londýna v termínu dle vlastního výběru. 

Velké finále bude otevřeno také pro veřejnost. Účinkující přijede podpořit i zpěvák Petr Kotvald se svým programem. 

Podrobnosti a doplňující informace se dozvíte přímo z vysílání Českého rozhlasu Plzeň, nebo na webových stránkách plzen.rozhlas.cz, případně na přiiloženém plakátu.
 

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace