FOTO: Ples Českého rozhlasu provedl návštěvníky nejrůznějšími hudebními žánry

Reprezentační ples Českého rozhlasu 2018 - Foto: Jan Kardinál

Reprezentační ples Českého rozhlasu 2018Foto: Jan Kardinál

Reprezentační ples Českého rozhlasu opět první březnovou sobotu ovládl palác Žofín. Celým slavnostním večerem, kterým se prolínalo 95. výročí zahájení pravidelného rozhlasového vysílání, provázela česko-slovenská dvojice moderátorů Monika Absolonová a Maroš Kramár, kteří společně s generálním ředitelem Reném Zavoralem v úvodu plesu popřáli Českému rozhlasu mnoho dalších let úspěšného vysílání.

Začátek večera patřil show Tokhi & the Groove Army, která do Velkého sálu paláce Žofín vkročila za dynamického zvuku bubnů. Hned poté ovládli taneční parket Zdeněk Piškula a Veronika Lálová, vítězové osmé řady taneční soutěže StarDance. Celým večerem provázel návštěvníky plesu Big Band Gustava Broma pod vedením Vlado Valoviče, který na jevišti doprovodil moderátorku a zpěvačku v jedné osobě Moniku Absolonovou, Moniku Bagárovou a Marka Ztraceného. Pozadu nezůstal se svým pěveckým vystoupením ani Maroš Kramár, který se vedle role moderátore zhostil, stejně jako jeho kolegyně Monika Absolonová, i role zpěváka. Pár minut po půlnoci ovládla Velký sál slovenská pop-rocková skupina No Name. 

Palác Žofín, stejně jako stanice Českého rozhlasu, nabídl návštěvníkům pestrý program. Stačilo sejít pár schodů do Malého sálu, který patřil diskotéce Nočního proudu v čele s DJ Milošem Skalkou. O dalších pár schodů níž panovala atmosféra jako ve vinném sklípku. V Rytířském sále se ochutnávala vybraná vína a dobrou náladu zaručila ukázka lidových tanců za doprovodu BROLN a Slováckého krúžku. 

Autor:  Markéta Lidinská

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas