FOTO: Vyprodaný ples Českého rozhlasu se třemi slavíky na jednom pódiu potěšil stovky návštěvníků

Karel Gott vystoupil na Reprezentačním plese Českého rozhlasu 2017 - Foto: František Jirásek

Karel Gott vystoupil na Reprezentačním plese Českého rozhlasu 2017Foto: František Jirásek

Téměř devět stovek milovníků hudby přišlo první březnovou sobotu na Reprezentační ples Českého rozhlasu. Po úvodním slovu generálního ředitele ČRo Reného Zavorala patřilo pódium Karlu Gottovi, Lucii Bílé i Miro Žbirkovi. Celým večerem provázeli Dasha a Jan Smigmator.

Na třech scénách paláce Žofín se 4. března vystřídalo během slavnostního večera více než 60 vystupujících umělců. Hlavním sálem zněla hudba Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma v čele s dirigentem Vlado Valovičem. Jako první parket ovládli profesionální tanečníci Olga Šípková s Markem Dědíkem, akrobacii předvedla skupina The Loser(s) a duo DeaMen. 

 

Na vyprodaném Reprezentačním plese Českého rozhlasu 2017 vystoupili hned tři slavíci. V paláci Žofín si ho nenechaly ujít stovky návštěvníků.

Vložit na svůj web

Malý sál roztančil DJ Miloš Skalka s diskotékou Nočního proudu, cimbál a folklór bavil návštěvníky Rytířského sálu. Vystoupil Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů a Slovácký krúžek, nechyběla ani kvalitní ochutnávka vín. 

Lidé si mohli užít také doprovodný program vydavatelství Radioservis a odnesli si i stylovou tištěnou vzpomínku z fotokoutku. 

Autor:  Pavel Kachlík

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas