Servis pro novináře31. července  2012 v nu:l  

Karlovarská Veterán rallye opět s Českým rozhlasem Plzeň

Karlovarská veterán Rallye - Foto: Pavel Bouda

Karlovarská veterán RallyeFoto: Pavel Bouda

O víkendu zaplní Karlovy Vary historické automobily a motocykly. V sobotu 4. srpna se zde uskuteční už 12. ročník Karlovarské Veterán rallye - zábavné soutěže pro majitele starých motorových vozidel. Návštěvníci akce se přímo v centru dění setkají i s Českým rozhlasem Plzeň. Na místě dojezdu u karlovarského hotelu Thermal bude propagační rozhlasový stan a celou akci bude moderovat karlovarský redaktor Zdeněk Trnka.

Tradice Karlovarských veterán rallye se datuje od roku 2000. Tehdy se v létě uskutečnil s mimořádným úspěchem nultý ročník akce. V následujících letech si soutěž získala uznání díky nadšené organizaci místního Veterán Car klubu Autoklubu České republiky. 

Soutěž pro majitele historických vozidel odstartuje v sobotu 4. srpna v 9 hodin na novém náměstí v Sokolově. Přibližně stovka posádek poté absolvuje trasu mezi Svatavou, Vřesovou, Chodovem, Ostrovem a Karlovými Vary. Po dojetí do cíle budou historická vozidla před hotelem Thermal vystavena. 

Nové články v rubrice

 • 27. února  2017 v 15:39       rubrika: Servis pro novináře

  Český rozhlas spouští svůj první původní podcast Zhasni! na téma sex a intimnosti

  Speciální audio projekt o sexu a intimitě mladých lidí s názvem Zhasni! spouští Český rozhlas od 1. března. První původní podcast z produkce ČRo odkrývá city, vztahy, vášně a touhy mladých lidí a zachycuje dění za dveřmi... tidílná podcastová série Radia Wave zavede posluchače a posluchačky od asexuality přes práh bolesti a smyslové slasti do světa BDSM. Dá jim pocítit erotické napětí mezi partnery během těhotenství, vezme je na lov zážitků přes seznamovací aplikaci nebo zprostředkuje prožitky ze skupinového sexu.

   
 • 22. února  2017 v 15:37       rubrika: Servis pro novináře

  Ředitelem ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice bude Jiří Kánský

  Pozici ředitele regionálního studia ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice bude od 1. března 2017 zastávat Jiří Kánský. Jeho jmenování do funkce dnes schválila na svém veřejném zasedání Rada Českého rozhlasu na návrh generálního...

   
 • 22. února  2017 v 10:56       rubrika: Servis pro novináře

  Nová mobilní aplikace Radiotéka – audioknihy do kapsy

  Český rozhlas spustil novou mobilní aplikaci Radiotéka – audioknihy do kapsy pro iOS a Android. Aplikace nabízí zdarma klasická díla i kvalitní bestsellery české a světové literatury. Ke stažení poskytuje díla ze Čtenářského...

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace