Léto s pěnou Českého rozhlasu Region vyvrcholí Pivními slavnostmi

Budova ČRo Regina v Karlíně - Foto: Monika Puchingerová

Budova ČRo Regina v KarlíněFoto: Monika Puchingerová

Léto s pěnou Českého rozhlasu Region jde do finále. Tečkou za prázdninovou akcí budou Pivní slavnosti Léta s pěnou, které se uskuteční v sobotu 25. srpna na zahradě Českého rozhlasu v pražském Karlíně.

Na Pivních slavnostech budou moci návštěvníci zdarma ochutnat vzorky piv ze všech osmi středočeských minipivovarů, se kterými se v průběhu léta mohli seznámit ve vysílání Českého rozhlasu Region. Vyhlášeny budou i výsledky SMS ankety o nejoblíbenější středočeský minipivovar. 

Pro návštěvníky Pivních slavností, které budou zároveň oslavou narozenin Českého rozhlasu Region, je připraven bohatý doprovodný program, ve kterém vystoupí Jakub Smolík, Petra Janů, Petr Kotvald, Martha a Tena Elefteriadu, Vlastimil Horváth nebo letošní vítězka soutěže start.rozhlas.cz Eva Matějovská. Chybět nebudou ani osobnosti známé z vysílání Českého rozhlasu Region – MUDr. Kateřina Cajthamlová, Jan Rosák nebo Eduard Hrubeš. Pro zájemce budou připraveny i prohlídky rozhlasového zákulisí. 

Z celých středních Čech vyjede 25. srpna osm speciálních autobusových linek, které návštěvníky dopraví zdarma až ke karlínskému areálu Českého rozhlasu. Program Pivních slavností začíná ve 13 hodin a zakončí ho večerní promítání filmu Postřižiny v letním kině na zahradě Českého rozhlasu. 

Podrobné informace k Pivním slavnostem Léta s pěnou, včetně jízdních řádů speciálních autobusových linek, najdete na internetových stránkách www.cesky-rozhlas-region.cz 

Do Léta s pěnou se zapojily následující středočeské minipivovary: 

Rodinný pivovar Neumann z Mělnického Vtelna
Poddžbánský pivovar v Mutějovicích na Rakovnicku
Minipivovar Ujkovice v Ujkovicích na Mladoboleslavsku
Pivovar Svatý Ján v Polepech na Kolínsku
Starokladenský pivovar Starokladno v Kladně
Restaurace, pivovar Vítek z Prčice v Sedlci-Prčici
Pivovar Antoš ve Slaném
Pivovar Matuška v Broumech na Berounsku 

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas