26. července  2012  rubrika: Servis pro novináře

Olympiáda Radiožurnálu na sociálních sítích

twitter - Foto:  ČRo

twitterFoto:  ČRo

Český rozhlas 1 – Radiožurnál bude přinášet exkluzivní informace i na sociálních sítích – Facebooku a Twitteru.

„Letní olympijské hry jsou jednou z největších sportovních událostí roku a právě Radiožurnál získal exkluzivní práva na jejich vysílání. Přímo v dějišti olympijských her máme svůj desetičlenný tým, který bude prostřednictvím sociálních sítí informovat naše posluchače o zákulisním dění z Olympiády“, řekl Jan Pokorný, šéfredaktor Českého rozhlasu 1 – Radiožurnál.  

Speciálně pro účely Olympiády byl sportovními redaktory Radiožurnálu vytvořen Twitter účet @RadiozurnalS. Jeho odběratelé tak budou moci komunikovat s našimi redaktory a sledovat aktuální dění na Olympiádě. Pro ty, co nejsou na Twitteru je vytvořena záložka na Facebooku Radiožurnálu, kam se budou všechny tweety stahovat. Jako vedoucí sportovních redaktorů v Londýně odstartoval svůj účet Petr Souček - @psoucek, tweetují také Tomáš Kohout - @tkohout, Miroslav Bureš - @MiroslavBures a Jiří Hošek - @HosekJ. Postupně budou přibývat další redaktoři, kteří se budou na Olympiádě pohybovat. 

Dalším komunikačním kanálem Radiožurnálu v rámci letní Olympiády bude Facebook Radiožurnálu facebook.com/radiozurnal, s více jak sedmi tisíci uživateli, kde se budou aktuálně zobrazovat informace o událostech či akcích přímo z dějiště her. 

Více informací naleznete na olympiada.radiozurnal.cz 

Autor:  Odbor komunikace a vnějších vztahů
 

Kontakty pro novináře

Mgr. Tereza Magdalena Krásenská
tisková mluvčí
tel.: +420 221 551 221
mobil: +420 736 502 808 

Zora Karmazín Blümlová, MSc.
ředitelka Odboru komunikace a vnějších vztahů
tel.: +420 221 551 310 


press@rozhlas.cz
(Tato adresa je určena pouze pro dotazy novinářů. K ostatní korespondenci, prosíme, využijte adresy uvedené v rubrice kontakty.) 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas