Olympiáda Radiožurnálu na sociálních sítích

twitter - Foto:  ČRo

twitterFoto:  ČRo

Český rozhlas 1 – Radiožurnál bude přinášet exkluzivní informace i na sociálních sítích – Facebooku a Twitteru.

„Letní olympijské hry jsou jednou z největších sportovních událostí roku a právě Radiožurnál získal exkluzivní práva na jejich vysílání. Přímo v dějišti olympijských her máme svůj desetičlenný tým, který bude prostřednictvím sociálních sítí informovat naše posluchače o zákulisním dění z Olympiády“, řekl Jan Pokorný, šéfredaktor Českého rozhlasu 1 – Radiožurnál.  

Speciálně pro účely Olympiády byl sportovními redaktory Radiožurnálu vytvořen Twitter účet @RadiozurnalS. Jeho odběratelé tak budou moci komunikovat s našimi redaktory a sledovat aktuální dění na Olympiádě. Pro ty, co nejsou na Twitteru je vytvořena záložka na Facebooku Radiožurnálu, kam se budou všechny tweety stahovat. Jako vedoucí sportovních redaktorů v Londýně odstartoval svůj účet Petr Souček - @psoucek, tweetují také Tomáš Kohout - @tkohout, Miroslav Bureš - @MiroslavBures a Jiří Hošek - @HosekJ. Postupně budou přibývat další redaktoři, kteří se budou na Olympiádě pohybovat. 

Dalším komunikačním kanálem Radiožurnálu v rámci letní Olympiády bude Facebook Radiožurnálu facebook.com/radiozurnal, s více jak sedmi tisíci uživateli, kde se budou aktuálně zobrazovat informace o událostech či akcích přímo z dějiště her. 

Více informací naleznete na olympiada.radiozurnal.cz 

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

 • 27. února  2017 v 15:39       rubrika: Servis pro novináře

  Český rozhlas spouští svůj první původní podcast Zhasni! na téma sex a intimnosti

  Speciální audio projekt o sexu a intimitě mladých lidí s názvem Zhasni! spouští Český rozhlas od 1. března. První původní podcast z produkce ČRo odkrývá city, vztahy, vášně a touhy mladých lidí a zachycuje dění za dveřmi... tidílná podcastová série Radia Wave zavede posluchače a posluchačky od asexuality přes práh bolesti a smyslové slasti do světa BDSM. Dá jim pocítit erotické napětí mezi partnery během těhotenství, vezme je na lov zážitků přes seznamovací aplikaci nebo zprostředkuje prožitky ze skupinového sexu.

   
 • 22. února  2017 v 15:37       rubrika: Servis pro novináře

  Ředitelem ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice bude Jiří Kánský

  Pozici ředitele regionálního studia ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice bude od 1. března 2017 zastávat Jiří Kánský. Jeho jmenování do funkce dnes schválila na svém veřejném zasedání Rada Českého rozhlasu na návrh generálního...

   
 • 22. února  2017 v 10:56       rubrika: Servis pro novináře

  Nová mobilní aplikace Radiotéka – audioknihy do kapsy

  Český rozhlas spustil novou mobilní aplikaci Radiotéka – audioknihy do kapsy pro iOS a Android. Aplikace nabízí zdarma klasická díla i kvalitní bestsellery české a světové literatury. Ke stažení poskytuje díla ze Čtenářského...

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace