Sledujte předání sbírky Daruj hračku online

Hračky v hale ČRo - Foto: Jakub Hritz

Hračky v hale ČRoFoto: Jakub Hritz

V pátek 17. prosince od 13.00 vyvrcholí v Havlíčkově Brodě tradiční sbírka Daruj hračku s Českým rozhlasem slavnostním předáním všech vybraných hraček dětem z dětských domovů a ústavů sociální péče. Český rozhlas bude celý program vysílat přímým online přenosem na rozhlas.cz/hracky.

V pondělí 13. prosince skončila tradiční sbírka Daruj hračku s Českým rozhlasem, kterou již dvanáctým rokem pořádá Český rozhlas a společnost TANGO Havlíčkův Brod. Od 27. listopadu až do dnešního dne mohli posluchači Českého rozhlasu obdarovat děti z dětských domovů a ústavů sociální péče z celé České republiky. 

Jsem hrdý na to, že Český rozhlas touto akcí pomůže udělat hezké Vánoce dětem z dětských domovů, dárků se vybralo opravdu veliké množství,“ řekl k výsledku sbírky prozatímní ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan.  

17. prosince 2010 od 13.00 do 15.00 hodin předáme na slavnostním galaprogramu v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě hračky zástupcům jednotlivých zařízení. Akci doprovodí bohatý kulturní program, na kterém vystoupí například Vladimír Hron nebo Světlana Nálepková. Svými vystoupeními je doprovodí také děti z domovů, ústavů i stacionářů.  

Slavnostní a radostnou atmosféru můžete s dětmi prožít i vy. Stačí sledovat přímý on-line přenos na webové adrese rozhlas.cz/hracky

Děkujeme všem, kteří se sbírky Českého rozhlasu a společnosti TANGO Havlíčkův Brod zúčastnili, a umožnili tak dětem splnění jejich vánočních přání. 

Autor:   Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas