Celorozhlasové mediální partnerství

SOČR - Foto: David Tesař

SOČRFoto: David Tesař

Formou celorozhlasového mediálního partnerství podporuje Český rozhlas převážně dlouhodobé kulturní projekty, akce charitativního a vzdělávacího zaměření a další kampaně ve veřejném zájmu s celorepublikovým dosahem. Spolupráce spočívá ve vysílání nekomerčních oznámení (spoty o stopáži 30“) na celoplošných stanicích Českého rozhlasu (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a případně Plus).

Jak žádat o mediální partnerství?  

Žádost o celorozhlasové mediální partnerství je potřeba podat prostřednictvím on-line formuláře minimálně 3 měsíce před začátkem akce, resp. zahájením mediální kampaně projektu. V případě veřejné sbírky doloží žadatel/žadatelka také oficiální povolení sbírky; přehled projektů, které budou podpořeny ze sbírky a vyúčtování sbírky za poslední ročník. 

Komise pro mediální partnerství hodnotí došlé žádosti obvykle jednou měsíčně, vyjma měsíců červenec a srpen. Nejbližší termín posuzování žádostí se uskuteční v průběhu března 2019. Do výběru budou zahrnuty veškeré kompletní žádosti s termínem konání akce nejdříve od května 2019 a odeslané prostřednictvím on-line formuláře s přiloženým podrobným popisem projektu, mediaplánem kampaně a stručným scénářem (příp. námětem) nekomerčního oznámení, a to vše nejpozději do 28. února 2019. 


Formulář vyplňte zde.

Kdy se dozvím, zda projekt získal mediální partnerství Českého rozhlasu?
 

V první polovině každého měsíce probíhá jednání hodnotící komise, která vybere podporované projekty. Ke konci každého měsíce, ve kterém probíhá hodnocení, budou všichni žadatelé/žadatelky informováni, zda jejich projekt uspěl v rámci výběrového řízení.
Doporučujeme, aby žadatelé/žadatelky před odesláním žádosti jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovali telefonicky nebo e-mailem s Oddělením komunikace ČRo (viz kontakt níže). 

Kontakt:

Andrea Filičková, manažerka mediálních partnerství
tel. 221 551 315
email: andrea.filickova@rozhlas.cz  

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

 • 3. ledna  2019       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Do nového roku s humorem Vladimíra Renčína

  Srdečně vás zveme na výstavu kresleného humoru jednoho z nejznámějších českých kreslířů. Bude instalována v Galerii Vinohradská 12 a navštívit ji můžete každý čtvrtek od 12 do 18 hodin do konce února.

   
 • 29. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Fotograf Oldřich Karásek

  Od třetího prosince v Galerii Vinohradská 12 naleznete fotografie z tvorby jednoho z nevýznamnějších českých fotografů minulých desetiletí, Oldřicha Karáska, který proslul nádhernými snímky z cest po světě.

   
 • 5. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Mauthausen, koncentrák smrti…

  V pondělí 5. listopadu v 17 hodin zahájíme v Galerii Vinohradská 12 výstavu s názvem „Mauthausen, koncentrák smrti…“ Její autorkou je rozhlasová zvukařka a fotografka Zdeňka Mlýnková.

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas