Celorozhlasové mediální partnerství

SOČR - Foto: David Tesař

SOČRFoto: David Tesař

Formou celorozhlasového mediálního partnerství podporuje Český rozhlas převážně dlouhodobé kulturní projekty, akce charitativního a vzdělávacího zaměření a další kampaně ve veřejném zájmu s celorepublikovým dosahem. Spolupráce spočívá ve vysílání nekomerčních oznámení (spoty o stopáži 30“) na celoplošných stanicích Českého rozhlasu (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a případně Plus).

Jak žádat o mediální partnerství?  

Žádost o celorozhlasové mediální partnerství je potřeba podat prostřednictvím on-line formuláře minimálně 3 měsíce před začátkem akce, resp. zahájením mediální kampaně projektu. V případě veřejné sbírky doloží žadatel/žadatelka také oficiální povolení sbírky; přehled projektů, které budou podpořeny ze sbírky a vyúčtování sbírky za poslední ročník. 

Komise pro mediální partnerství hodnotí došlé žádosti obvykle jednou měsíčně, vyjma měsíců červenec a srpen. Nejbližší termín posuzování žádostí se uskuteční v průběhu prosince 2018. Do výběru budou zahrnuty veškeré kompletní žádosti s termínem konání akce nejdříve od listopadu 2018 a odeslané prostřednictvím on-line formuláře s přiloženým podrobným popisem projektu, mediaplánem kampaně a stručným scénářem (příp. námětem) nekomerčního oznámení, a to vše nejpozději do 30. listopadu 2018. 


Formulář vyplňte zde.

Kdy se dozvím, zda projekt získal mediální partnerství Českého rozhlasu?
 

V první polovině každého měsíce probíhá jednání hodnotící komise, která vybere podporované projekty. Ke konci každého měsíce, ve kterém probíhá hodnocení, budou všichni žadatelé/žadatelky informováni, zda jejich projekt uspěl v rámci výběrového řízení.
Doporučujeme, aby žadatelé/žadatelky před odesláním žádosti jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovali telefonicky nebo e-mailem s Oddělením komunikace ČRo (viz kontakt níže). 

Kontakt:

Andrea Filičková, manažerka mediálních partnerství
tel. 221 551 315
email: andrea.filickova@rozhlas.cz  

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas