Celorozhlasové mediální partnerství

SOČR - Foto: David Tesař

SOČRFoto: David Tesař

Formou celorozhlasového mediálního partnerství podporuje Český rozhlas převážně dlouhodobé kulturní projekty, akce charitativního a vzdělávacího zaměření a další kampaně ve veřejném zájmu s celorepublikovým dosahem. Spolupráce spočívá ve vysílání nekomerčních oznámení (spoty o stopáži 30“) na celoplošných stanicích Českého rozhlasu (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a případně Plus).

Jak žádat o mediální partnerství?  

Žádost o celorozhlasové mediální partnerství je potřeba podat prostřednictvím on-line formuláře minimálně 3 měsíce před začátkem akce, resp. zahájením mediální kampaně projektu. V případě veřejné sbírky doloží žadatel/žadatelka také oficiální povolení sbírky; přehled projektů, které budou podpořeny ze sbírky a vyúčtování sbírky za poslední ročník. 

Komise pro mediální partnerství hodnotí došlé žádosti obvykle jednou měsíčně. Nejbližší termín posuzování žádostí se uskuteční ve průběhu dubna 2018. Do výběru budou zahrnuty veškeré kompletní žádosti s termínem konání akce nejdříve od července 2018 a odeslané prostřednictvím on-line formuláře s přiloženým podrobným popisem projektu, mediaplánem kampaně a stručným scénářem (příp. námětem) nekomerčního oznámení, a to vše nejpozději do 31. března 2018. 


Formulář vyplňte zde.

Kdy se dozvím, zda projekt získal mediální partnerství Českého rozhlasu?
 

V první polovině každého měsíce probíhá jednání hodnotící komise, která vybere podporované projekty. Ke konci každého měsíce, ve kterém probíhá hodnocení, budou všichni žadatelé/žadatelky informováni, zda jejich projekt uspěl v rámci výběrového řízení.
Doporučujeme, aby žadatelé/žadatelky před odesláním žádosti jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovali telefonicky nebo e-mailem s Oddělením komunikace ČRo (viz kontakt níže). 

Kontakt:

Andrea Filičková, manažerka mediálních partnerství
tel. 221 551 315
email: andrea.filickova@rozhlas.cz  

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace