3. října  2011  rubrika: Projekty pro veřejnost

Daruj hračku s Českým rozhlasem

Daruj hračku - výběrní místo ve vestibulu Římská 13, Praha 2 - Foto: Jakub Hritz

Daruj hračku - výběrní místo ve vestibulu Římská 13, Praha 2Foto: Jakub Hritz

Český rozhlas a společnost Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. pořádají každý rok celorepublikovou sbírku hraček ve prospěch dětí s různými handicapy. Je určena dětem v dětských domovech, ústavech sociální péče a stacionářích, dětem znevýhodněným fyzicky, mentálně, ale i sociálně.

Na stránkách Českého rozhlasu je vždy zpřístupněna databáze dětí, ve které si můžete vybrat konkétní dítě a jeho přání. K dispozici je také výběrní místo ve vestibulu Českého rozhlasu v Římské ulici č. 13, Praha 2, kde naleznete katalogy dětmi malovaných přání. V nich si můžete zalistovat, vybrat dítě, jeho přání, a tak mu udělat hezké a veselé Vánoce.   

Na podporu sbírky se každoročně koná akce One world - Jeden svět. Samotnou sbírku zakončí galaprogram v kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě, kde zástupci Českého rozhlasu a společnosti Tango předají sbírku jednotlivým dětským domovům a ústavům.    

Více informací o sbírce naleznete na darujhracku.rozhlas.cz 

Autor:   Odbor komunikace a vnějších vztahů
 

Nové články v rubrice