Den dětí s Českým rozhlasem na Zlín Film Festivalu 2012

Náměstí Míru - Zlín - Foto: Jakub Hritz

Náměstí Míru - ZlínFoto: Jakub Hritz

Přijďte mezi nás. Srdečně zveme všechny malé i velké děti, které si stále ještě chtějí hrát a mají rády dobrou zábavu, ale samozřejmě také jejich rodiče, babičky a dědečky na letošní DEN DĚTÍ S ČESKÝM ROZHLASEM.

Dopoledne se můžete těšit na malování s Honzou Lušovským a na pohádku O kouzelné kuličce. Od 13. hodin vystoupí finalisté soutěže start.rozhlas cz, na skok se podíváme do Irska s kapelou POITIN a taneční skupinou RYENGLE, zazpívá Marek Ztracený a den zakončí koncert skupiny DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND. Po celý den pro vás bude připravená spousta soutěží, nafukovací atrakce, balónky a dárky. 

Tak nezapomeňte, 1. června 2012 se všichni sejdeme na náměstí Míru ve Zlíně. Těšíme se na Vás !!!  

Autor:   Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

 • 3. ledna  2019       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Do nového roku s humorem Vladimíra Renčína

  Srdečně vás zveme na výstavu kresleného humoru jednoho z nejznámějších českých kreslířů. Bude instalována v Galerii Vinohradská 12 a navštívit ji můžete každý čtvrtek od 12 do 18 hodin do konce února.

   
 • 29. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Fotograf Oldřich Karásek

  Od třetího prosince v Galerii Vinohradská 12 naleznete fotografie z tvorby jednoho z nevýznamnějších českých fotografů minulých desetiletí, Oldřicha Karáska, který proslul nádhernými snímky z cest po světě.

   
 • 5. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Mauthausen, koncentrák smrti…

  V pondělí 5. listopadu v 17 hodin zahájíme v Galerii Vinohradská 12 výstavu s názvem „Mauthausen, koncentrák smrti…“ Její autorkou je rozhlasová zvukařka a fotografka Zdeňka Mlýnková.

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas