Do nového roku s humorem

Foto - Foto: Lubomír Lichý

FotoFoto: Lubomír Lichý

Srdečně vás zveme do Galerie Vinohradská 12, kde je nainstalována výstava kresleného humoru výtvarníka, hudebníka a textaře Lubomíra Lichého.

Lubomír Lichý se narodil 24. 12. 1945 v Banské Bystrici v rodině důstojníka. Na vojenskou dráhu se však nedal a věnoval se profesionálně hudbě a výtvarné činnosti. Jeho ilustrace naleznete ve více než 90 knihách a jsou ověnčeny řadou ocenění v mezinárodních soutěžích v kresleném humoru. 

Přijďte se zasmát nad jedinečnými kreslenými vtipy z různých oblastí lidského života. Vernisáž se bude konat ve čtvrtek 4. ledna od 17 hodin, dále pak bude otevřeno v otevíracích hodinách nebo při nejrůznějších akcích, které se v galerii konají. 

Autor:  Zuzana Foglarová

Nové články v rubrice

 • 3. ledna  2019       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Do nového roku s humorem Vladimíra Renčína

  Srdečně vás zveme na výstavu kresleného humoru jednoho z nejznámějších českých kreslířů. Bude instalována v Galerii Vinohradská 12 a navštívit ji můžete každý čtvrtek od 12 do 18 hodin do konce února.

   
 • 29. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Fotograf Oldřich Karásek

  Od třetího prosince v Galerii Vinohradská 12 naleznete fotografie z tvorby jednoho z nevýznamnějších českých fotografů minulých desetiletí, Oldřicha Karáska, který proslul nádhernými snímky z cest po světě.

   
 • 5. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Mauthausen, koncentrák smrti…

  V pondělí 5. listopadu v 17 hodin zahájíme v Galerii Vinohradská 12 výstavu s názvem „Mauthausen, koncentrák smrti…“ Její autorkou je rozhlasová zvukařka a fotografka Zdeňka Mlýnková.

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas