Mezičasy v Galerii Vinohradská 12

J. Janda - akvarel z cyklu Krajiny - Foto: Jiří Janda

J. Janda - akvarel z cyklu KrajinyFoto: Jiří Janda

V únoru se v Galerii Vinohradská 12 můžete seznámit s dílem malíře a výtvarníka Jiřího Jandy. Na výstavě s názvem „Mezičasy“ naleznete ukázky z různé autorovy tvorby. V konferenční místnosti bezesporu zaujmou různé akvarely, ve vstupním prostoru pak díla reflektující spolupráci s violoncellistou Vojtěchem Havlem a řada dalších, velmi různorodých prací.

Jiří Janda vystudoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, získal řadu stipendií, ocenění, vystavoval doma i v zahraničí. V současnosti se věnuje vlastní tvorbě i pedagogické činnosti. 

J. Janda - akvarel - Foto: Jiří Janda

J. Janda - akvarelFoto: Jiří Janda

Galerie je pro veřejnost otevřena každý čtvrtek od 12 do 18 hodin. Slavnostní vernisáž můžete navštívit ve čtvrtek 9. února od 17 hodin. Všichni jste srdečně zváni. 

Autor:  Zuzana Foglarová

Nové články v rubrice

 • 2. května  2017       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Hudba ve spirále

  V květnu a červnu 2017 se v Galerii Vinohradská 12 můžete seznámit s vývojem gramofonového průmyslu v Čechách a na Moravě v letech 1890 až 2017 prostřednictvím sbírek Muzea elektrotechniky a médií Národního technického...

   
 • 31. března  2017       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Blanka Velová – „Dialog v modré“

  V dubnu v Galerii Vinohradská 12 naleznete obrazy z tvorby malířky Blanky Velové. Hlavním námětem maleb je příroda a výtvarné ztvárnění motivů, v nichž se jeví síla a mohutnost přírodních živlů, vody, moře, horských...

   
 • 28. února  2017       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Příroda je můj domov

  Srdečně vás zveme na výstavu velkoformátových fotografií české krajiny, pořízených z výšky fotografem Vladimírem Novotným.

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace