Simonetta Šmídová - výstava v Galerii Vinohradská 12

Simonetta Šmídová - Foto: Zuzana Foglarová

Simonetta ŠmídováFoto: Zuzana Foglarová

Srdečně Vás zveme, abyste spolu s námi nahlédli do romantického světa fantazie malířky Simonetty Šmídové. Tato matka sedmi dětí z malé vesnice Hrádek u Sušice maluje obrázky, na které se vydržíte dívat dlouhé minuty.

Malé domky, uličky, kostelíky, všude květiny, kavárničky a snové výjevy. To vše jsou nejčastější motivy, které na obrazech naleznete. Vzbudí ve vás pohodu, pocit sounáležitosti, naději a klid. Ukázky obrazů naleznete na www.simonetta.cz

Přijďte se podívat na vernisáž, která se bude konat v pondělí 3. září od 17 hodin v Galerii Vinohradská 12. Výstava dále bude přístupná každý čtvrtek od 12 do 18 hodin nebo v čase veřejně přístupných akcí. 

Autor:  Zuzana Foglarová

Nové články v rubrice

 • 3. ledna  2019       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Do nového roku s humorem Vladimíra Renčína

  Srdečně vás zveme na výstavu kresleného humoru jednoho z nejznámějších českých kreslířů. Bude instalována v Galerii Vinohradská 12 a navštívit ji můžete každý čtvrtek od 12 do 18 hodin do konce února.

   
 • 29. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Fotograf Oldřich Karásek

  Od třetího prosince v Galerii Vinohradská 12 naleznete fotografie z tvorby jednoho z nevýznamnějších českých fotografů minulých desetiletí, Oldřicha Karáska, který proslul nádhernými snímky z cest po světě.

   
 • 5. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Mauthausen, koncentrák smrti…

  V pondělí 5. listopadu v 17 hodin zahájíme v Galerii Vinohradská 12 výstavu s názvem „Mauthausen, koncentrák smrti…“ Její autorkou je rozhlasová zvukařka a fotografka Zdeňka Mlýnková.

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas