Staniční / regionální mediální partnerství

Formou staničního a regionálního mediálního partnerství jsou podporovány kulturní projekty ve veřejném zájmu, charitativní a vzdělávací akce a další kampaně, které svým zaměřením a lokálním dosahem odpovídají formátu stanice.

Vysílací studio Českého rozhlasu

Vysílací studio Českého rozhlasu

Jak žádat o mediální partnerství?  

Žádost o staniční / regionální mediální partnerství je třeba požádat minimálně 2 měsíce před začátkem akce, resp. zahájením mediální kampaně, a to prostřednictvím on-line formuláře, ve kterém žadatel/žadatelka zvolí stanici / region, kam žádost směřuje. Tímto způsobem lze oslovit maximálně 3 stanice Českého rozhlasu. 

V případě veřejné sbírky doloží žadatel/žadatelka také oficiální povolení sbírky; přehled projektů, které budou podpořeny ze sbírky a vyúčtování sbírky za poslední ročník. Termín podání žádosti bude posouzen dle data doručení formuláře. 


Formulář vyplňte zde

Kdy se dozvím, zda projekt získal partnerství stanice či regionálního studia Českého rozhlasu?  

Na žádost odpovídá pracovník/pracovnice dané stanice zpravidla do měsíce po obdržení vyplněného formuláře.
Doporučujeme, aby žadatelé/žadatelky před odesláním žádosti jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovali telefonicky nebo e-mailem s Oddělením komunikace ČRo (viz kontakt níže). 

Kontakt:  

Andrea Filičková, manažerka mediálních partnerství
tel. 221 551 315
email: andrea.filickova@rozhlas.cz 

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

 • 3. ledna  2019       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Do nového roku s humorem Vladimíra Renčína

  Srdečně vás zveme na výstavu kresleného humoru jednoho z nejznámějších českých kreslířů. Bude instalována v Galerii Vinohradská 12 a navštívit ji můžete každý čtvrtek od 12 do 18 hodin do konce února.

   
 • 29. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Fotograf Oldřich Karásek

  Od třetího prosince v Galerii Vinohradská 12 naleznete fotografie z tvorby jednoho z nevýznamnějších českých fotografů minulých desetiletí, Oldřicha Karáska, který proslul nádhernými snímky z cest po světě.

   
 • 5. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Mauthausen, koncentrák smrti…

  V pondělí 5. listopadu v 17 hodin zahájíme v Galerii Vinohradská 12 výstavu s názvem „Mauthausen, koncentrák smrti…“ Její autorkou je rozhlasová zvukařka a fotografka Zdeňka Mlýnková.

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas