Zveme na jazzový Vánoční koncert Big Bandu a Dětského pěveckého sboru

Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu - Foto: Barbora Fabiánová

Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasuFoto: Barbora Fabiánová

Společný jazzový Vánoční koncert Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma a Dětského pěveckého sboru Českého rozhlasu nabídne netradiční adventní zážitek.

V rámci koncertu, jenž se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince 2017 od 18.30 hodin v kostele sv. Šimona a Judy v Praze, zazní v podání dvou rozhlasových těles klasické i méně známé vánoční koledy a spirituály v jazzové úpravě, vánoční instrumentální skladby a gospely. Rozhlasový Big Band dále představí výběr z Jazzové mše Jaromíra Hniličky, trumpetisty, skladatele a dlouholetého člena Orchestru Gustava Broma. 

Speciálním hostem večera bude americká soulová zpěvačka Deidra Jones, vokalistka Michaela Jacksona či Eltona Johna. 

Vstupenky v ceně 100 Kč budou k zakoupení od 8. listopadu 2017 v předprodeji v Prodejně Českého rozhlasu (Vinohradská 12, Praha 2, prodejní doba: Po–Pá 9.00–18.00) a také na místě v den konání koncertu od 18.00 hodin. 

Těšíme se na vás! 

Pozvánka - Foto:  ČRo

Nové články v rubrice

 • 3. ledna  2019       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Do nového roku s humorem Vladimíra Renčína

  Srdečně vás zveme na výstavu kresleného humoru jednoho z nejznámějších českých kreslířů. Bude instalována v Galerii Vinohradská 12 a navštívit ji můžete každý čtvrtek od 12 do 18 hodin do konce února.

   
 • 29. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Fotograf Oldřich Karásek

  Od třetího prosince v Galerii Vinohradská 12 naleznete fotografie z tvorby jednoho z nevýznamnějších českých fotografů minulých desetiletí, Oldřicha Karáska, který proslul nádhernými snímky z cest po světě.

   
 • 5. listopadu  2018       rubrika: Projekty pro veřejnost

  Mauthausen, koncentrák smrti…

  V pondělí 5. listopadu v 17 hodin zahájíme v Galerii Vinohradská 12 výstavu s názvem „Mauthausen, koncentrák smrti…“ Její autorkou je rozhlasová zvukařka a fotografka Zdeňka Mlýnková.

   

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas