Veřejné zakázky

Vysílač Děvín, repro ČRa - Foto:  České radiokomunikace

Vysílač Děvín, repro ČRaFoto:  České radiokomunikace

Informace o veřejných zakázkách vyhlašovaných Českým rozhlasem naleznete na Profilu zadavatele.

Veřejné zakázky malého rozsahu
Český rozhlas na profilu zadavatele dále zveřejňuje veřejné zakázky malého rozsahu, a to od předpokládané hodnoty 500 000 Kč bez DPH. Veřejná zakázka malého rozsahu je veřejná zakázka, jejíž předpokládaná hodnota nedosáhne v případě veřejné zakázky na dodávky nebo služby 2 000 000 Kč bez DPH a v případě veřejné zakázky na stavební práce 6 000 000 Kč bez DPH. Veřejné zakázky malého rozsahu jsou v rámci Českého rozhlasu zadávány postupem mimo režim zákona č. 137/2006 Sb. 

Podlimitní veřejné zakázky
 
Podlimitní veřejná zakázka je veřejná zakázka, jejíž předpokládaná hodnota činí v případě veřejné zakázky na dodávky nebo služby nejméně 2 000 000 Kč bez DPH a v případě veřejné zakázky na stavební práce nejméně 6 000 000 Kč bez DPH a nedosáhne finančního limitu stanoveného nařízením vlády č. 77/2008 Sb., o stanovení finančních limitů pro účely zákona o veřejných zakázkách, o vymezení zboží pořizovaného Českou republikou - Ministerstvem obrany, pro které platí zvláštní finanční limit, a o přepočtech částek stanovených v zákoně o veřejných zakázkách v eurech na českou měnu. 

Nadlimitní veřejné zakázky
Nadlimitní veřejná zakázka je veřejná zakázka, jejíž předpokládaná hodnota dosáhne nejméně finančního limitu stanoveného nařízením vlády č. 77/2008 Sb. 

Autor:   Český rozhlas  (ČRo)

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace