Soutěž14. března  2017 v 09:30  

Vyhrajte lístky na Poogieho Bella!

Poogie Bell - Foto: Oficiální Facebook hudebníka

Poogie BellFoto: Oficiální Facebook hudebníka

2 x 1 vstupenka na dvojkoncert Jiří Šimek Trio a Poogie Bell Band 11. dubna v Brně

Kytarista Jiří Šimek působí na tuzemské hudební scéně již dvacet let. Za tu dobu prošel mnoha skupinami a projekty. Za všechny třeba Kontraband a Pražský big band Milana Svobody, Nuselský Umělecký Orchestr (NUO), Soil nebo Limbo. Jeho domovskou kapelou je v současné době originální kvarteto Muff. Před pěti lety založil také svoje vlastní trio, do kterého přizval bubeníka Dana Šoltise a basistu Rasťa Uhríka. 

Poogie Bell je nefalšovaný funk master, jeden z nejlepších současných bubeníků a studiových hráčů bez ohledu na žánry. Jeho srdce ale nejhlasitěji tluče pro jazz, funk, soul a R&B. Příjemnou zprávou pro nás je, že stálé místo v jeho kapele si v poslední době vydobyl slovenský basista Juraj Griglák. 

Obě kapely vystoupí 11. dubna v průběhu jednoho večera v brněnském Sono Centru. Koncert je součástí JazzFestuBrno

Vstupenky na tento koncert můžete vyhrát v naší aktuální soutěži. Stačí, když budete poslouchat Český rozhlas Jazz a správně zodpovíte soutěžní otázku

Vypsáno: 15. 3. – 26. 3. 2017
POZOR: soutěžní otázku naleznete POUZE ve vysílání stanice Český rozhlas Jazz. Otázka je ve vysílání zveřejňována po celé výše uvedené časové období v průběhu celého dne. Odpovědět můžete na email níže.  

O co se hraje? 2 x 1 vstupenka na koncert kapel Poogie Bell Band a Jiří Šimek Trio (11. dubna 2017, 19.30, Sono Centrum, Brno) 

Jak se zúčastnit? Odpověď zašlete na e-mail jazz@rozhlas.cz a do předmětu zprávy uveďte heslo „soutěž“. Podrobná pravidla soutěží si přečtěte zde

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace