O projektu19. června  2015 v 13:23  

Přispějte na sportovní aktivity pro nevidomé v ČR!

Připojte se ke sbírce pro nevidomé cyklisty - Foto: Filip Jandourek

Připojte se ke sbírce pro nevidomé cyklistyFoto: Filip Jandourek

Pomozte Světlušce vybrat peníze na podporu sportovních aktivit pro nevidomé v ČR! Výsledky sbírky vyhlásíme na konci srpna v Plzni.

Chcete pomoci? Připojte se k pelotonu a kupte si placku „Jedu pro Světlušku“ nebo jiný cyklistický předmět s logem Světlušky. Výtěžek půjde na podporu sportovních aktivit pro nevidomé. 

Sbírku můžete podpořit i na dálku – z pohodlí svého domova. 

Převod na účet 

Příspěvky můžete posílat na účet 99999 99999 / 0100variabilní symbol: 60. Do zprávy pro příjemce uveďte „Jedeme pro Světlušku“. 

Dárcovská DMS 

Pošlete dárcovskou DMS ve tvaru DMS SVETLUSKA na číslo 87 777. Zpráva vás bude stát 30 Kč, obdarovaný získává 28,5 Kč. Více na www.darcovskasms.cz 

QR kód 

Přihlaste se přes smartbanking ke svému účtu a zvolte možnost platby QR kódem. Po načtení kódu se Vám vygeneruje platební příkaz ve výši 100 Kč, který pak odešlete na sbírkový účet Světlušky. Výši částky můžete upravit. 

Nové články v rubrice

  • PODÍVEJTE SE: Kudy jedeme?

    Od 1. července do 31. srpna chceme na trojkole postupně projet celou republiku. Nenechte nás v tom samotné a na část trasy se přidejte!

     

Podpořte cyklisty

Pomozte Světlušce vybrat peníze na podporu sportovních aktivit pro nevidomé v ČR! Nezapomeňte, posíláte-li peníze na účet, použijte variabilní symbol 60. Děkujeme!​

Twitter

Aktuálně

Konec dobrý, všechno dobré

Vypadalo to na šílený nápad. Projet na trojkole po celém Česku s nevidícím jezdcem, sbírat sebou cyklisty,...

Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas