Vzdělávání a rozvoj

školení - ilustrační foto - Foto: Archiv EPS

školení - ilustrační fotoFoto: Archiv EPS

V současném konkurenčním prostředí se zvyšují nároky na efektivitu, kreativitu a kvalitu práce zaměstnanců Českého rozhlasu. Těmto požadavkům plně odpovídá naše koncepce vzdělávání a rozvoje.

Každoroční pravidelná nabídka kurzů, seminářů a workshopů pro zaměstnance Českého rozhlasu obsahuje řadu vzdělávacích aktivit zaměřených na oblast jazykové kultury (individuální výuka techniky řeči, semináře s významnými bohemisty, jazyková poradna pro rozhlasové mluvčí) a neméně významnou oblast rozhlasové specializace (workshopy řešící problematiku rozhlasového zpravodajství, semináře k rozhlasovým žánrům či kurzy pro rešeršisty, které vedou naši i zahraniční specialisté).  

Samozřejmostí jsou semináře zaměřené na osobnostní rozvoj (pro manažery, redakční týmy i jednotlivce), kurzy technického zaměření (digitální technika v redakční praxi) a školení k aplikované výpočetní technice. 

Kurzy angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a češtiny pro cizince (na různých jazykových úrovních) jsou nezbytnou součástí každého aktualizovaného vzdělávacího programu. 

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas