Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska

Bomba v Olomouci

Případ bombového vyděrače, který se odehrál v březnu roku 2003 v Olomouci. Pachatel v dopise adresovaném policii vyhrožoval bombovými útoky na různých místech města, pokud nezíská částku 10 milionů korun.

Ženu ani květinou neuhodíš

Příběh tragického skonu spisovatelky populárních ženských románů, kterou v roce 2011 zavraždil její...

Konec mlsného kocoura

Praha, začátek 80. let minulého století. Žije tu jeden postarší amatérský fotograf, který má zálibu...

O pořadu

Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska

Čas vysílání: pondělí-pátek 21:30  |  Délka pořadu: 10 minut  
 
Případy, které otřásly Českem, připomíná unikátní rozhlasový seriál Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska - Foto: Creative Commons CC0 1.0 Universal, Fotobanka Pixabay

Případy, které otřásly Českem, připomíná unikátní rozhlasový seriál Kriminální případy Čech, Moravy a SlezskaFoto: Creative Commons CC0 1.0 Universal, Fotobanka Pixabay

Zločin si nevybírá. Případy, které otřásly Českem, připomíná unikátní rozhlasový seriál Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska. Každý týden můžete v pěti dílech sledovat krok za krokem pronikavé postupy vyšetřovatelů. Zjistíte, jaké motivace stály za často nepochopitelným jednáním pachatelů.

Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska připravuje okruh autorů z celé České republiky. Ke spolupráci jsme získali jak renomované spisovatele (například Petra Stančíka nebo Emila Hakla), tak i zkušené publicisty – specialisty na krimi. Autenticitu seriálu dodává především to, že autoři při psaní pracují s dobovými články, archivními materiály a často jsou v kontaktu přímo s kriminalisty, kteří se na vyšetřování daného případu podíleli. 

Pořad: Kriminální případy Čech, Moravy a Slezska  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-pátek 21:30  |  Délka pořadu: 10 minut  
 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace