Noční linka7. prosince  2017 v 23:00  

Čtvrtek: Dárky „od srdce“

Karel Sladký - Foto:  Český rozhlas Hradec Králové

Karel SladkýFoto:  Český rozhlas Hradec Králové

Co vytváříte a vyrábíte pro své nejbližší a známé? Malujete, vyšíváte, pletete, pracujete s keramikou, vytváříte přívěsky nebo vyrábíte k Vánocům i jiné drobné pozornosti? Koho svými vlastnoručně vyrobenými dárky chcete potěšit? A jaký vlastnoručně vyrobený dárek udělal radost Vám a dodnes si ho ceníte? Možná vás takovým dárkem potěšil někdo z nejbližších? Tatínek, nebo maminka?

Dárky od srdce-to jsou vlastnoručně vyrobené dárky. Věnovali jsme jim čas, dali si práci a při výrobě mysleli i na konkrétního obdarovaného a chystali pro něj překvapení mnohdy „ušité na míru“. 

V takových dárcích je otisk a srdce toho, kdo chce potěšit. Některé vlastnoručně vyrobené dárky jsou přitom opravdu originální, plné nápaditosti. Přijímáte s radostí takové dárky, a co vytváříte vy pro ty, které máte v srdci? 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 16. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Vaše soukromá vzpoura

  Čemu jste se dokázali v životě vzepřít? Uměli jste se postavit nepříznivým okolnostem a říci: „A teď to beru do svých rukou!“? A jak vaše vzpoura dopadla?

   
 • 15. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Zdají se vám sny?

  Pokud na otázku odpovíte kladně, pak se vás ještě zeptám na něco jiného: „Stane se vám někdy, že se vám zdá něco, co jste už prožili, nebo se nejdříve sen zdá a pak se najednou vyplní?“

   
 • 14. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Řemesla dávno zapomenutá, nebo znovu objevená

  Máte pocit, že se zase vrací do módy hrnčíři, kováři, krejčí, hodináři? Je to dobře? Mají tradiční řemesla v dnešní přetechnizované době ještě svoje místo? Vybavujete si, kdy jste se vy setkali s mistrem svého oboru,...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace