Noční linka18. května  2017 v 23:00  

Čtvrtek: Domácí šotek aneb Kde jen to může být?

Marcela Vandrová - Foto: Jiří Urbánek

Marcela VandrováFoto: Jiří Urbánek

Taky se vám stává, že v bytě či domě, kde znáte každé místečko, najednou nemůžete něco najít? Prohledali jste úplně všechno, zloděje jste vyloučili, ale hodinky, prstýnek nebo třeba jen Vaše oblíbená vařečka prostě není?

Víte, že důležitý dokument je ve skříni v obývacím pokoji, jděte na jisto, a nic? Určitě tyhle situace znáte… Prožíváte mrtvičné stavy a pak, třeba po čase se ona věc objeví na naprosto nepochopitelném místě? 

Moje maminka kdysi hledala prstýnky, které si sundala při vaření. Měla na ledničce mističku, kam si je pravidelně ukládala, když připravovala jídlo. Najednou nebyly. Začaly jsme hledat na zemi a nic. Za ledničkou nic…Prohledala jsem pečlivě i koš na odpadky, ale nikde nebyly. Asi po měsíci mi máma vítězoslavně volá: Mám je! Víte, kde oba prstýnky byly? Věřte nevěřte, našla je v mrazáku. 

O domácích ztrátách a nálezech/to v lepším případě/ bude dnešní Noční linka s Marcelou. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 26. června  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Geopatogenní zóny

  Máte zkušenosti s geopatogenními zónami, s jejich měřením či s jejich odstíněním? Jak jste přišli na to, že se třeba u vás doma něco děje právě kvůli těmto jevům? Spalo se vám špatně?

   
 • 25. června  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Jak jsme stanovali aneb Dovolená v přírodě

  Co jste zažili pod stanem, nebo pod širákem? Také jste jezdili do kempů-s partnerem, dětmi? Co všechno se dá na dovolené v přírodě zažít? Máte veselé nebo i dobrodružné, napínavé historky?

   
 • 24. června  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Křestní jméno si neodpářeš

  Jste spokojení se svým křestním jménem? Jak vás oslovují přátelé? Jak jste pojmenovali své děti? Drželi jste se rodinné tradice z otce na syna, z matky na dceru? Nebo jste prolistovali kalendář a vybrali jste takové,...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace