Noční linka28. září  2017 v 23:00  

Čtvrtek: Kdo je vaší vrbou?

Karel Sladký - Foto:  Český rozhlas Hradec Králové

Karel SladkýFoto:  Český rozhlas Hradec Králové

O kom můžete říct, že je vaší vrbou? Je to někdo z rodiny, nejbližších? Máte dobrou kamarádku nebo kamaráda, kterému se můžete se vším svěřit, vše probrat a víte, že to nepošle dál? Kam se chodíte vypovídat nebo vyplakat, když je potřeba? Využili jste někdy pomoc odborníka? Přerostly vám někdy problémy „přes hlavu“ tak, že už jste nemohli dál? Co vám pomohlo?

Pomoc odborníků, psychologů a psychiatrů využívá stále více lidí. Cítí se sami a nepochopeni. Neumí se vyrovnat s některými situacemi, a pokud člověk zažije podraz od nejbližších nebo přátel, uzavírá se do sebe a ztrácí důvěru. 

Psychika upadá, tělo i duše vydává signály, přichází onemocnění. Každý se potřebuje někomu svěřit, vypovídat, ulevit si... Máte takové osvědčené a životem prověřené vrby? Kam se obracíte vy? 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 14. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Řemesla dávno zapomenutá, nebo znovu objevená

  Máte pocit, že se zase vrací do módy hrnčíři, kováři, krejčí, hodináři? Je to dobře? Mají tradiční řemesla v dnešní přetechnizované době ještě svoje místo? Vybavujete si, kdy jste se vy setkali s mistrem svého oboru,...

   
 • 13. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Středa: Učíme se celý život

  Snažíte se stále něco dělat a něčemu novému se učit? Chodíte třeba na univerzity třetího věku? Pustili jste se do studia jazyka? Máte dojem, že to prospívá vaší psychické kondici a trénujete tak paměť i mozek? Je pro...

   
 • 12. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Máte rádi hory?

  Máte rádi hory? Co pro vás znamenají? Jezdíte do hor? A co jste v nich zažili nezapomenutelného? Nebo jsou hory na vás příliš drsné a vyhledáváte nížiny a moře?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace