Noční linka28. září  2017 v 23:00  

Čtvrtek: Kdo je vaší vrbou?

Karel Sladký - Foto:  Český rozhlas Hradec Králové

Karel SladkýFoto:  Český rozhlas Hradec Králové

O kom můžete říct, že je vaší vrbou? Je to někdo z rodiny, nejbližších? Máte dobrou kamarádku nebo kamaráda, kterému se můžete se vším svěřit, vše probrat a víte, že to nepošle dál? Kam se chodíte vypovídat nebo vyplakat, když je potřeba? Využili jste někdy pomoc odborníka? Přerostly vám někdy problémy „přes hlavu“ tak, že už jste nemohli dál? Co vám pomohlo?

Pomoc odborníků, psychologů a psychiatrů využívá stále více lidí. Cítí se sami a nepochopeni. Neumí se vyrovnat s některými situacemi, a pokud člověk zažije podraz od nejbližších nebo přátel, uzavírá se do sebe a ztrácí důvěru. 

Psychika upadá, tělo i duše vydává signály, přichází onemocnění. Každý se potřebuje někomu svěřit, vypovídat, ulevit si... Máte takové osvědčené a životem prověřené vrby? Kam se obracíte vy? 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 24. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Plesová sezóna

  Plesová sezóna je v plném proudu. Plesají hasiči, myslivci, rybáři, sportovci, konají se obecní plesy v dědině, ale také plesy VIP, kam prý lístek stojí 6 tisíc... No, tak tam bychom asi nešli, že?

   
 • 23. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Úklid v domácnosti

  Domácí úklid se prostě jednou za udělat musí. Jsou ale mezi námi mnozí, kteří z těch mnoha úkonů určité věci nesnášejí. Někdo nerad žehlí, druhý naopak, raduje se, jak je prádlo hladké a voňavé. Jak jste na tom vy?

   
 • 22. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Máte klidnou, nebo spíš „italskou“ domácnost?

  O co se nejčastěji s partnerem hádáte? Jsou předmětem hádky i drobnosti, jaké? Lítali u vás doma někdy talíře nebo vybavení bytu? Dokážete si věci vyříkat, nebo raději rezignujete a odcházíte? Dokázali jste svému partnerovi...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace