Noční linka8. února  2018 v 23:00  

Čtvrtek: Když jde o život...

Karel Sladký - Foto: Khalil Baalbaki

Karel SladkýFoto: Khalil Baalbaki

Šlo vám někdy o život? Víte o někom, kdo vám život zachránil? Zachránili jste život někomu vy? Zažili jste situaci, kdy jste se opravdu báli o svůj život, nebo jste se už pomalu se životem loučili? Dostali jste se do nepříjemné situace, kritické chvíle, kdy byla rozehrána hra o to nejcennější, co každý z nás má? Ztratili jste někdy kontrolu nad svým životem až tak, že se vám nechtělo žít?

Jsou situace, do kterých se člověk dostane, ani neví jak. Říká se, že když nejde o život, jde o nic. Ale co když o život jde? Své o tom vědí ti, kteří o život bojovali. Byli třeba v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Stali se účastníky nějaké situace, rvačky, dopravní nehody, nebo jim selhalo zdraví natolik, že otázka života a smrti byla otázkou minut. 

Někdy zasáhne jiný člověk a pomůže, jindy zasáhne vyšší vůle. Šlo někdy o život vám, nebo někomu z vašich známých. V jaké situaci? A díky čemu, nebo komu, jste vyvázli? 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 18. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Vnímáte rozdíly mezi městem a venkovem?

  Domníváte se, že jsou v dnešní době viditelné rozdíly mezi městem a venkovem? Jak se vám žije u vás doma? Kde jste či byste byli více spokojeni, ve městě nebo na vesnici a proč? Jak se žilo na venkově našim předkům?...

   
 • 17. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Láska prochází žaludkem

  Znám mnoho mladých domácností, ve kterých se nevaří – matka, či otec donesou domů plastové krabičky, v nich jídlo ze stánku, nebo si objednají pizzu až do domů. Omluvou snad může být nedostatek času.

   
 • 16. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Fenomén Sokol

  Chodili jste do Sokola? Jakou jste měli partu, a které sporty jste zkoušeli? Byli jste někdy na sokolském sletu? Navštěvujete sokolskou obec i v zahraničí? Jak u vás funguje Sokol dnes? Přeskočili jste z postu cvičenců...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace