Noční linka10. srpna  2017 v 23:00  

Čtvrtek: To je můj zachránce

Karel Sladký - Foto:  Český rozhlas Hradec Králové

Karel SladkýFoto:  Český rozhlas Hradec Králové

Kdo vám v životě nejvíce pomohl? Komu jste vděčni za to, že tu jste, i když to třeba v životě vypadalo všelijak? Kdo vás možná právě v současné době drží nad vodou? Kdo je vaším zachráncem nebo záchranářem v životě? Kdo vám pomohl, podal ruku, když jste nemohli dál?

I nejlepšímu plavci se občas stane, že mu dojdou síly a pak potřebuje pomoc druhého. Netopíme se ovšem jen v řece, ale i v životě. Každý se občas v životě „plácá“, nebo se „točí v kruhu“. Pak se může objevit někdo, kdo vám z toho bludného kruhu pomůže najít cestu. 

Možná i na vás někdo v životě zavolal pomyslné plav, dokážeš to, musíš a nebo vám přímo podal pomocnou ruku, dodal sílu do dalšího života. 

Povězte nám o vašich životních zachráncích. Máte také možnost poděkovat těm, kteří vám v životě nejvíc pomohli, když už jste nemohli. 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 21. ledna  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Když nejsou děti podle představ rodičů

  Dokázali jste přijmout názory svých ratolestí, které jsou na hony vzdálené od těch vašich? Jak jste se vyrovnali s tím, že děti nepřevzaly vaši firmu, řemeslo? Že nechtějí bydlet v rodném domě? Že mají úplně jiné zájmy...

   
 • 20. ledna  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: O lidech bez domova

  Znáte lidi, kteří se najednou ocitli bez domova? Jak se díváte na bezdomovce? Znáte příběh nějakého konkrétního? Pomáhali jste mu?

   
 • 19. ledna  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Jak jste žádali rodiče partnera o ruku?

  Jaké bylo vaše první setkání s rodiči partnerky či partnera, se kterým jste uvažovali o svatbě? Pánové, měli jste kytku? A jakou? Dámy, byla upečená bábovka podle hesla „to slečna sama“? Anebo tyhle scénky známe jen...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace