Noční linka10. srpna  2017 v 23:00  

Čtvrtek: To je můj zachránce

Karel Sladký - Foto:  Český rozhlas Hradec Králové

Karel SladkýFoto:  Český rozhlas Hradec Králové

Kdo vám v životě nejvíce pomohl? Komu jste vděčni za to, že tu jste, i když to třeba v životě vypadalo všelijak? Kdo vás možná právě v současné době drží nad vodou? Kdo je vaším zachráncem nebo záchranářem v životě? Kdo vám pomohl, podal ruku, když jste nemohli dál?

I nejlepšímu plavci se občas stane, že mu dojdou síly a pak potřebuje pomoc druhého. Netopíme se ovšem jen v řece, ale i v životě. Každý se občas v životě „plácá“, nebo se „točí v kruhu“. Pak se může objevit někdo, kdo vám z toho bludného kruhu pomůže najít cestu. 

Možná i na vás někdo v životě zavolal pomyslné plav, dokážeš to, musíš a nebo vám přímo podal pomocnou ruku, dodal sílu do dalšího života. 

Povězte nám o vašich životních zachráncích. Máte také možnost poděkovat těm, kteří vám v životě nejvíc pomohli, když už jste nemohli. 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 27. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Rozhlas nebo rádio?

  Slavíme 95. narozeniny – tedy my rozhlasáci a samozřejmě především vy, naši posluchači, bez kterých bychom se neobešli. Stejně jako herci v divadle bez diváků.

   
 • 26. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Kdo je ve vašem životě andělem?

  Kdo vám v životě hodně pomohl a pomáhá? Kdo při vás stojí? Je vaším andělem někdo z rodiny, přátel, nebo někdo úplně cizí? Možná za anděla považujete vašeho zachránce, nebo člověka, který vám daroval orgán pro transplantaci?...

   
 • 25. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Sečení luk, ale i srnčat

  Jak by se dalo podle vás zmrzačení srnčat předejít? Jak řešili lidé tenhle problém před třiceti, padesáti lety? Co na to říkáte z pohledu zemědělce, myslivce? Pomohl by zákon, pokuty? Je možné zvěř z luk vyhnat? Kam...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace