Noční linka10. srpna  2017 v 23:00  

Čtvrtek: To je můj zachránce

Karel Sladký - Foto:  Český rozhlas Hradec Králové

Karel SladkýFoto:  Český rozhlas Hradec Králové

Kdo vám v životě nejvíce pomohl? Komu jste vděčni za to, že tu jste, i když to třeba v životě vypadalo všelijak? Kdo vás možná právě v současné době drží nad vodou? Kdo je vaším zachráncem nebo záchranářem v životě? Kdo vám pomohl, podal ruku, když jste nemohli dál?

I nejlepšímu plavci se občas stane, že mu dojdou síly a pak potřebuje pomoc druhého. Netopíme se ovšem jen v řece, ale i v životě. Každý se občas v životě „plácá“, nebo se „točí v kruhu“. Pak se může objevit někdo, kdo vám z toho bludného kruhu pomůže najít cestu. 

Možná i na vás někdo v životě zavolal pomyslné plav, dokážeš to, musíš a nebo vám přímo podal pomocnou ruku, dodal sílu do dalšího života. 

Povězte nám o vašich životních zachráncích. Máte také možnost poděkovat těm, kteří vám v životě nejvíc pomohli, když už jste nemohli. 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 19. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Když přijde velká voda a vichřice

  Vzpomínáte na povodně před patnácti lety? Na velkou vodu, která přišla o pár let dřív na Moravu? Měli jste i vy vodu všude? Pomohl vám tenkrát někdo? Co jste zachraňovali jako první? Jak se na ty události díváte z odstupem?...

   
 • 18. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Co považujete ve svém životě za úspěch?

  Co je vaším životním úspěchem? Řekli byste o sobě, že jste úspěšní a v čem? Chopili jste se nějaké životní šance, příležitosti, která vyšla a vám přinesla úspěch a tedy i radost, naplnění?

   
 • 17. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Člověk, který mě zklamal

  Jsou lidé, které přijměte do svého srdce, a oni vás potom zklamou. Jak jste se v životě zklamali, zmýlili v partnerovi či příteli? Jsou ve vašem životě lidé, které byste raději vyškrtli a nepoznali je, nebo jste měli...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace