Noční linka11. února  2018 v 23:00  

Neděle: Co si myslíte o domácím porodu?

Romana Lehmannová - Foto: Khalil Baalbaki

Romana LehmannováFoto: Khalil Baalbaki

Je podle vás domácí porod riziko? Může ho žena zvládnout bez lékařské asistence? Využili byste pomoc duly? Proč přivést miminko na svět doma a ne v nemocnici?

Je rozdíl mezi porody dnes a před čtyřiceti lety? Co si myslíte o sepisování porodních přání? Měl by být otec při tom, když se jeho potomek narodí? Jak na to pánové vzpomínáte? A co vy maminky, jaké vzpomínky jste raději upozadily a co si rády vybavíte i po letech? 

Takový servis jako mají maminky v porodnicích dnes, snad ještě nikdy nebyl. Porodní sál s vanou, postelí, pohodlným křeslem, pokoje maximálně po dvou, za příplatek i vlastní, tzv. nadstandard, ale i samozřejmá přítomnost tatínka u porodu. 

I přesto chtějí některé rodičky přivést své dítě na svět doma – v prostředí, které je jim blízké, kde se nemusí stydět nebo řešit případná nedorozumění. Jak se na to díváte vy? 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 20. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Zkoušíte rádi něco nového?

  Kdy jste naposledy začali a vyzkoušeli něco nového ve svém životě? Jsou pro vás nové začátky spojeny se stresem a obavami, nebo naopak rádi něco nového zkoušíte a je to pro vás prima dobrodružství?

   
 • 19. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Porvat se s životem!

  Znáte ze svého okolí někoho, kdo se dokázal poprat s nepříznivým osudem, zdravotním handicapem? Možná jste to právě vy? Je pro vás někdo, kdo se dokázal poprat s nepřízní osudu vzorem? Patříte také mezi věčné životní...

   
 • 18. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Zákulisí dětské duše

  Před pár týdny se objevily zákulisní informace, ve kterých se naše úspěšná krásná, na první pohled šťastná sportovkyně Gabriela Koukalová velmi otevřeně přiznává k tomu, proč odchází z vrcholového sportu.

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace