Noční linka11. března  2018 v 23:00  

Neděle: Myslíte na druhé? A nezapomínáte přitom sami na sebe?

Karel Sladký - Foto: Khalil Baalbaki

Karel SladkýFoto: Khalil Baalbaki

Dokážete si udělat čas pro sebe a na sebe? Hýčkáte se, dopřáváte si to, co máte sami rádi? Možná máte pro sebe vyhrazen nějaký den v týdnu, kdy se věnujete tomu, co vás nabíjí a těší – kultura, cvičení, masáže, nebo jiný relax?

Co děláte sami pro sebe, abyste měli sílu a energii pomáhat druhým? Nemysleli jste na sebe a pak jste to takzvaně „odnesli“ – třeba po zdravotní stránce? Na základě jaké životní zkušenosti jste se začali více starat o sebe, více odpočívat a dělat si radosti? 

Pomáhat druhým je jistě chvályhodné a měl by to být i smysl našeho života. Aby ovšem člověk mohl pomáhat druhým, musí mít sám dost sil a být v kondici, jinak hrozí, že zátěž nevydrží. 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 18. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Rozpad Československa a lidské osudy

  V roce 1992 bylo na základě dohody mezi Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem rozdělena tehdejší Česko-Slovenská republika na dva samostatné státy. Stalo se tak 74 let od vniku samostatného Československa.

   
 • 17. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Houbaření

  Vyšli jste si už letos do lesa na houby? Jaký byl váš první úlovek? Jaké houby sbíráte? Vyznáte se v houbách dobře nebo sbíráte jen nejznámější druhy? Jaký les je tím vaším oblíbeným? Kromě toho, že houby sbíráte, jíte...

   
 • 16. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Čím pro vás byl tatínek

  Jaký byl /je/ ten váš? Jak jste ho vnímali? Co vás táta naučil, co Vám dal do života? Byl to respektovaný člověk, hlava rodiny? Byl to i kamarád? Vzpomínáte na svého tatínka s láskou, nebo jinak?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas