Noční linka27. května  2018 v 23:00  

Neděle: Rozhlas nebo rádio?

Marcela Vandrová - Foto: Jiří Urbánek

Marcela VandrováFoto: Jiří Urbánek

Slavíme 95. narozeniny – tedy my rozhlasáci a samozřejmě především vy, naši posluchači, bez kterých bychom se neobešli. Stejně jako herci v divadle bez diváků.

Dnes se vás v Noční lince chci ptát, jestli si z dětství pamatujete na tu skříňku, ze které se linula hudba a lidský hlas? Jak vypadal váš rozhlasový přijímač? Pamatujete si na rozhlas po drátě? 

A co jste nejraději poslouchali? A co dnes, vybíráte si program anebo máte celý den naladěnu jednu stanici? 

Když jsem byla malá, měli jsme doma rozhlas po drátě a poslouchali jsme úplně všechno, pohádky, lidovky, dechovku, operu či operety, bylo to báječné. Na vaše první setkání s rozhlasovým vysíláním se v neděli bude ptát Marcela Vandrová. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 20. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Středa: Zavařujeme, nakládáme a konzervujeme

  Zpracováváte v sezóně ovoce, zeleninu, houby, byliny – prostě to, čeho je v letní sezoně dost a byla by škoda nechat to spadnout a třeba shnít? Máte své oblíbené způsoby konzervování a uchovávání sezónní úrody na zimu?...

   
 • 19. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Váš ochranný amulet

  Máte svůj ochranný amulet nebo talisman pro štěstí? Kdo vám ho dal? Někdo pro vás hodně důležitý? Myslíte, že jste někdy zažili situaci, kdy vám amulet pomohl, nebo jste alespoň díky němu pocítili úlevu? Věříte v ochrannou...

   
 • 18. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Rozpad Československa a lidské osudy

  V roce 1992 bylo na základě dohody mezi Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem rozdělena tehdejší Česko-Slovenská republika na dva samostatné státy. Stalo se tak 74 let od vniku samostatného Československa.

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas