Noční linka11. srpna  2017 v 23:00  

Pátek: Auto jako pomocník i nebezpečná hračka

Romana Lehmannová - Foto: Khalil Baalbaki

Romana LehmannováFoto: Khalil Baalbaki

Řídíte rádi? Baví vás krájet kilometry, nebo si oddechnete, když po dlouhé cestě zaparkujete auto u domu? Pořídili jste si karavan nebo přestavěli auto na malý obytňák? Telefonujete za volantem nebo máte handsfree? Připoutáte se i na zadních sedadlech? Užíváte si svižnou jízdu nebo jste si jistější při pomalejším tempu? Na jakou kolizi s autem vzpomínáte s odstupem s úsměvem? Měli jste vážnou dopravní nehodu? Proč neřídíte, i když máte řidičský průkaz dlouhá léta?

Denně usedáme za volant a míříme do práce, k lékaři, na nákupy a v těchto dnech hlavně na výlety a dovolené. Cestování autem je pohodlné, většinou i rychlé a navíc se nám do kufru vejde i to, co nakonec nepotřebujeme. 

Auto je zkrátka skvělý pomocník, bez kterého si většina z nás u život nedokáže představit. A tak jsme někteří za volantem jako ryba ve vodě. Ale ruku na srdce, asi každý při řízení čas od času ladíme rádio, posvačíme, zaposloucháme se do hudby, jedeme i přes únavu, otáčíme se na děti nebo vyřídíme neodkladný hovor. 

Auto je sice dobrý sluha, ale když se vymkne naší kontrole, tak i zlý pán. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 19. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Když přijde velká voda a vichřice

  Vzpomínáte na povodně před patnácti lety? Na velkou vodu, která přišla o pár let dřív na Moravu? Měli jste i vy vodu všude? Pomohl vám tenkrát někdo? Co jste zachraňovali jako první? Jak se na ty události díváte z odstupem?...

   
 • 18. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Co považujete ve svém životě za úspěch?

  Co je vaším životním úspěchem? Řekli byste o sobě, že jste úspěšní a v čem? Chopili jste se nějaké životní šance, příležitosti, která vyšla a vám přinesla úspěch a tedy i radost, naplnění?

   
 • 17. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Člověk, který mě zklamal

  Jsou lidé, které přijměte do svého srdce, a oni vás potom zklamou. Jak jste se v životě zklamali, zmýlili v partnerovi či příteli? Jsou ve vašem životě lidé, které byste raději vyškrtli a nepoznali je, nebo jste měli...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace