Noční linka8. září  2017 v 23:00  

Pátek: Nostalgie podzimu

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Máte rádi podzim a ještě před tím babí léto? Co na podzimu obdivujete a co zase o něco méně? Chodíte rádi na podzimní výlety a pozorujete krajinu a přírodu, jak se nádherně vybarvuje?

Podzim už je opravdu za dveřmi. Mnozí se ho nemohou dočkat, protože prostě letní vysoké teploty nemají rádi a koupání a letní radovánky jim nic neříkají. 

Na podzim také sklízíme úrodu a je spousty čerstvých uzrálých plodů, radost se podívat kolem sebe. Těšíme se na první burčák i na další dobroty, které sebou podzim přináší. No a některým se zase dostavuje smutná nálada a neví co si počít! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 21. března  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Středa: Jaro a my

  Co pro vás znamená jaro? Také se tak moc každý rok těšíte, až konečně přijde? Máte jaro spojeno třeba s určitými vzpomínkami z dětství, z mládí, nebo třeba s prvními láskami? Ožijete vždy, když přijde jaro, nebo i vás...

   
 • 20. března  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Nejšťastnější země

  Jak se vlastně měří štěstí? Čím poměřujete štěstí ve svém životě? Je to něco hmotného? Nebo je to o pocitu a stavu naší duše? Je pro vás naše země zemí, kde jste šťastni?

   
 • 19. března  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Svátek Josefů a veselé oslavy

  Na svátek Josefů je prostě u nás zvykem vesele slavit. Čím to je, že si všichni pamatují Josefy a na Jirky třeba zapomínáme? Čím to, že si Josefové získali takovou popularitu a připomínáme si je snad všichni? Jaké známé...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace