Noční linka8. ledna  2016 v 23:00  

Pátek: Příběhy z nemocnice

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Co všechno jste zažili ve zdravotnickém zařízení? Jaké zkušenosti máte s personálem a jak jste si rozuměli se spolupacienty? Jak na ten pobyt vzpomínáte?

Když se člověk dostane do nemocnice, je to těžká chvíle v životě lidském a i když i tehdy si zachovává dobrou náladu, tak to není žádná špatnost - abych trochu parafrázoval výrok Josefa Švejka. Ale samozřejmě, že to taky trochu záleží na vstřícnosti personálu, na tom, jaké máte štěstí na spolupacienty a také na tom, jak těžká choroba vás postihla. Někdo se odtud vrací s docela příjemnými pocity, že si pěkně popovídal nebo třeba našel i nového přítele, jiný se modlí, aby už se do podobného zařízení nikdy nevrátil. 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 22. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Hotově, nebo kartou?

  Čím dál tím víc lidí nemá v peněžence kromě plastikových kartiček vůbec nic. Leda pár drobáků. A tak jsou občas v prekérní situaci, když v malém obchůdku kreditku neberou, nebo když potřebují zaplatit parkovné a nemají...

   
 • 21. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Co jsme podědili po svých blízkých a po svých předcích

  Každý z nás je zkrátka po někom. Někdo se pyšní krásnou postavou po mamince, hustými vlasy po babičce, trošku prchlivou povahou po tatínkovi, a tak dále. Za něco jsem rádi a za něco méně. Na klady jsme samozřejmě pyšní...

   
 • 20. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Jaké je to u nás doma?

  Tou otázkou se neptám na váš obývák, ale na místo kde žijete. Určitě to není jen tak obyčejná obec nebo město. Ještě se najde pár slunečných dnů, ve kterých se můžeme vypravit na výlet.

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace