Noční linka8. ledna  2016 v 23:00  

Pátek: Příběhy z nemocnice

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Co všechno jste zažili ve zdravotnickém zařízení? Jaké zkušenosti máte s personálem a jak jste si rozuměli se spolupacienty? Jak na ten pobyt vzpomínáte?

Když se člověk dostane do nemocnice, je to těžká chvíle v životě lidském a i když i tehdy si zachovává dobrou náladu, tak to není žádná špatnost - abych trochu parafrázoval výrok Josefa Švejka. Ale samozřejmě, že to taky trochu záleží na vstřícnosti personálu, na tom, jaké máte štěstí na spolupacienty a také na tom, jak těžká choroba vás postihla. Někdo se odtud vrací s docela příjemnými pocity, že si pěkně popovídal nebo třeba našel i nového přítele, jiný se modlí, aby už se do podobného zařízení nikdy nevrátil. 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 18. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Rozpad Československa a lidské osudy

  V roce 1992 bylo na základě dohody mezi Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem rozdělena tehdejší Česko-Slovenská republika na dva samostatné státy. Stalo se tak 74 let od vniku samostatného Československa.

   
 • 17. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Houbaření

  Vyšli jste si už letos do lesa na houby? Jaký byl váš první úlovek? Jaké houby sbíráte? Vyznáte se v houbách dobře nebo sbíráte jen nejznámější druhy? Jaký les je tím vaším oblíbeným? Kromě toho, že houby sbíráte, jíte...

   
 • 16. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Čím pro vás byl tatínek

  Jaký byl /je/ ten váš? Jak jste ho vnímali? Co vás táta naučil, co Vám dal do života? Byl to respektovaný člověk, hlava rodiny? Byl to i kamarád? Vzpomínáte na svého tatínka s láskou, nebo jinak?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas