Noční linka8. ledna  2016 v 23:00  

Pátek: Příběhy z nemocnice

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Co všechno jste zažili ve zdravotnickém zařízení? Jaké zkušenosti máte s personálem a jak jste si rozuměli se spolupacienty? Jak na ten pobyt vzpomínáte?

Když se člověk dostane do nemocnice, je to těžká chvíle v životě lidském a i když i tehdy si zachovává dobrou náladu, tak to není žádná špatnost - abych trochu parafrázoval výrok Josefa Švejka. Ale samozřejmě, že to taky trochu záleží na vstřícnosti personálu, na tom, jaké máte štěstí na spolupacienty a také na tom, jak těžká choroba vás postihla. Někdo se odtud vrací s docela příjemnými pocity, že si pěkně popovídal nebo třeba našel i nového přítele, jiný se modlí, aby už se do podobného zařízení nikdy nevrátil. 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 12. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Máte rádi hory?

  Máte rádi hory? Co pro vás znamenají? Jezdíte do hor? A co jste v nich zažili nezapomenutelného? Nebo jsou hory na vás příliš drsné a vyhledáváte nížiny a moře?

   
 • 11. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Vánoční cukroví

  Jaké cukroví se peče u vás doma? Kolik druhů pečete? Pečete si sami i vánočku? Co u vás doma nesmí chybět na Štědrovečerní tabuli, která ze sladkostí, kterou si upečete? Kolik času na přípravu této sváteční večeře ...

   
 • 10. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Kdo mě v životě ovlivnil, v dobrém i ve zlém

  Kdo na vás měl vliv v dětství? Vzpomenete si na člověka, kterého jste měli jako vzor? Kdo se vám svým chováním vryl do paměti, byť jste se s ním třeba jen potkali? Byli to rodiče, prarodiče, kamarád nebo někdo úplně...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace