Noční linka11. prosince  2015 v 23:00  

Pátek: Soutěže, kvízy, rébusy

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Zapojili jste se někdy do nějaké soutěže, ať už televizní nebo jiné a jak to dopadlo? Jste soutěživý typ? Jaký druh tohoto lidského konání vám vyhovuje nejvíc? Co vám přinesla výhra v soutěži? Změnila nějaká soutěž váš život?

Člověk je tvor od přírody soutěživý, snad i proto se dostal na stávající úroveň vývoje. Prostě ho pořád láká být lepší než ten druhý, poměřit s ním síly. Současná doba nabízí množství příležitostí, jak tyhle touhy ventilovat od domácích piškvorek až třeba k velké televizní megasoutěži o velké peníze typu Chcete být milionářem? Zlákala vás někdy taková soutěž nebo o ní jen tajně sníte na křesle před obrazovkou? 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 17. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Houbaření

  Vyšli jste si už letos do lesa na houby? Jaký byl váš první úlovek? Jaké houby sbíráte? Vyznáte se v houbách dobře nebo sbíráte jen nejznámější druhy? Jaký les je tím vaším oblíbeným? Kromě toho, že houby sbíráte, jíte...

   
 • 16. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Čím pro vás byl tatínek

  Jaký byl /je/ ten váš? Jak jste ho vnímali? Co vás táta naučil, co Vám dal do života? Byl to respektovaný člověk, hlava rodiny? Byl to i kamarád? Vzpomínáte na svého tatínka s láskou, nebo jinak?

   
 • 15. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Milé překvapení

  Kdo vás v poslední době mile překvapil? Nemusí to být jen někdo z rodiny, kdo vám dal dárek, který jste si už dlouho přáli, může to být neobvyklá situace, která se zdála ze začátku komplikovaná a neřešitelná. V závěru...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas