Noční linka11. prosince  2015 v 23:00  

Pátek: Soutěže, kvízy, rébusy

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Zapojili jste se někdy do nějaké soutěže, ať už televizní nebo jiné a jak to dopadlo? Jste soutěživý typ? Jaký druh tohoto lidského konání vám vyhovuje nejvíc? Co vám přinesla výhra v soutěži? Změnila nějaká soutěž váš život?

Člověk je tvor od přírody soutěživý, snad i proto se dostal na stávající úroveň vývoje. Prostě ho pořád láká být lepší než ten druhý, poměřit s ním síly. Současná doba nabízí množství příležitostí, jak tyhle touhy ventilovat od domácích piškvorek až třeba k velké televizní megasoutěži o velké peníze typu Chcete být milionářem? Zlákala vás někdy taková soutěž nebo o ní jen tajně sníte na křesle před obrazovkou? 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 17. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Láska prochází žaludkem

  Znám mnoho mladých domácností, ve kterých se nevaří – matka, či otec donesou domů plastové krabičky, v nich jídlo ze stánku, nebo si objednají pizzu až do domů. Omluvou snad může být nedostatek času.

   
 • 16. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Fenomén Sokol

  Chodili jste do Sokola? Jakou jste měli partu, a které sporty jste zkoušeli? Byli jste někdy na sokolském sletu? Navštěvujete sokolskou obec i v zahraničí? Jak u vás funguje Sokol dnes? Přeskočili jste z postu cvičenců...

   
 • 15. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Tchýně stmelují, ale i rozvrací rodinu

  Jaké máte zkušenosti se svou tchýní, nebo tchýněmi? Pomohla vám ve vztahu, nebo ho spíš rozvrátila? Byla pro vás tchýně láskyplnou maminkou? A jakou tchýní se snažíte být Vy? Je z vaší zkušenosti dobře, když partneři...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace