Noční linka1. září  2017 v 23:00  

Pátek: Srazy a oslavy

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Máte rádi různé srazy a oslavy ať už ve vaší rodině nebo s přáteli, či bývalými spolužáky? Raději oslavujete v objednané hospůdce, či třeba u vás na zahradě nebo u někoho na chalupě? A jak takové oslavy u vás vypadají? Jak moc se vaří a co dobrého se připravuje a co se nejčastěji pije? Vítězí pivo?

Někdo z nás má velmi rád početné srazy a sešlosti i klasické oslavy narozenin a různých jiných výročí a někdo zase nechce slavit raději nic. Proč? To je otázka. Ale určitě všichni máme z různých oslav nějaké zážitky a v Noční lince si o nich budeme povídat! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 17. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Jste pověrčiví?

  Máme za sebou víkend, který nám začal pátkem třináctého. Možná si řeknete: „Pěkná pověra...“ Ale co když na ní něco je? Pověry ovlivňují náboženství, vědu, sport, obchod i kulturu. V dobách rozvoje vědy a techniky jsou...

   
 • 16. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Mezinárodní den výživy

  Dnes je Mezinárodní den výživy, ale o jídle a stravovacích návycích jsme v nedávných Nočních linkách mluvili často. Proto se ptám: „Umíte vařit?“ Tato otázka patří nejen mužům, ale i ženám.

   
 • 15. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Co vás život naučil?

  Každý z nás někde vyrůstal a z dětství a mládí se postupně dostával se do „světa dospěláků“. A zatímco v mládí to vypadalo, že se věci dějí, aniž bychom se jimi museli nějak víc zabývat, s přibývajícím věkem jsme začali...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace