Noční linka19. května  2017 v 23:00  

Pátek: Stydím se, ale léčím se!

Zora Ježková - Foto: Petra Ševců

Zora JežkováFoto: Petra Ševců

Většina lidí má vrozený stud a jistou dávku nervozity. V některých případech jsou člověku užitečným pomocníkem. Jenže když je stydlivost nadměrná, z dobrého sluhy se snadno stane zlý pán, který brání v normální společenské komunikaci. Odhaduje se například, že nejméně třicet procent populace se „stydí“ vystupovat v nejrůznějších situacích na veřejnosti. Cítíte se nepříjemně, když jste středem pozornosti? Jste nervózní, když se nacházíte poblíž jiných lidí? A do jaké míry vám to působí problémy ve vašem životě?

Jste stydliví? Nadělala vám vaše stydlivost někdy v životě nějaké peripetie? A jestlipak jste se se stydlivostí, alespoň trochu, dokázali poprat? 

Autor:  Zora Ježková
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 26. června  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Geopatogenní zóny

  Máte zkušenosti s geopatogenními zónami, s jejich měřením či s jejich odstíněním? Jak jste přišli na to, že se třeba u vás doma něco děje právě kvůli těmto jevům? Spalo se vám špatně?

   
 • 25. června  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Jak jsme stanovali aneb Dovolená v přírodě

  Co jste zažili pod stanem, nebo pod širákem? Také jste jezdili do kempů-s partnerem, dětmi? Co všechno se dá na dovolené v přírodě zažít? Máte veselé nebo i dobrodružné, napínavé historky?

   
 • 24. června  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Křestní jméno si neodpářeš

  Jste spokojení se svým křestním jménem? Jak vás oslovují přátelé? Jak jste pojmenovali své děti? Drželi jste se rodinné tradice z otce na syna, z matky na dceru? Nebo jste prolistovali kalendář a vybrali jste takové,...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace