Noční linka4. září  2017 v 23:00  

Pondělí: A je tu zase nový školní rok!

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Jak jste začátek školního roku prožívali vy sami? Těšili jste se na své spolužáky, učitele i nové zážitky? Vzpomenete ještě, když jste šli do školy úplně poprvé? A jak začátek školy prožívali nebo prožívají vaše děti nebo vnoučata? Je to velký šok po prázdninách, nebo nemohou dospat, až zase ráno vyrazí do školy!

Do školy se zkrátka musí, alespoň do té základní a každý školní rok má také svůj začátek. Není to vždy jednoduché si zase po prázdninách zvyknout na pravidelný režim a začít se také učit nové věci, myslet na domácí úkoly a prostě stíhat opět spousty věcí. 

Určitě je ale mnoho i těch, kteří se opravdu na začátek školy těší a doslova nemohou dospat! I o tom si budeme povídat v dnešní Noční lince. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 20. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Jaké je to u nás doma?

  Tou otázkou se neptám na váš obývák, ale na místo kde žijete. Určitě to není jen tak obyčejná obec nebo město. Ještě se najde pár slunečných dnů, ve kterých se můžeme vypravit na výlet.

   
 • 19. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Poznámky z našich žákovských knížek

  Dostávali jste do žákovské knížky poznámky? Občas, nebo to bylo častěji? Co reakce rodičů, když jste takový zápis přinesli domů? Hrozila vám někdy dvojka z chování, nebo jste ji i dostali? Jak jste reagovali, když přinesli...

   
 • 18. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Středa: To jsem si užil(a) lázně!

  Někteří z vás jezdí na léčebné pobyty do lázní třeba i opakovaně a velmi si libují, jak pro své zdraví mnohé udělají a druzí zase nebyli ještě nikdy. A pak jsou ti, kterým se do lázní vůbec nechce, protože nemají rádi...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace