Noční linka4. září  2017 v 23:00  

Pondělí: A je tu zase nový školní rok!

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Jak jste začátek školního roku prožívali vy sami? Těšili jste se na své spolužáky, učitele i nové zážitky? Vzpomenete ještě, když jste šli do školy úplně poprvé? A jak začátek školy prožívali nebo prožívají vaše děti nebo vnoučata? Je to velký šok po prázdninách, nebo nemohou dospat, až zase ráno vyrazí do školy!

Do školy se zkrátka musí, alespoň do té základní a každý školní rok má také svůj začátek. Není to vždy jednoduché si zase po prázdninách zvyknout na pravidelný režim a začít se také učit nové věci, myslet na domácí úkoly a prostě stíhat opět spousty věcí. 

Určitě je ale mnoho i těch, kteří se opravdu na začátek školy těší a doslova nemohou dospat! I o tom si budeme povídat v dnešní Noční lince. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 24. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Plesová sezóna

  Plesová sezóna je v plném proudu. Plesají hasiči, myslivci, rybáři, sportovci, konají se obecní plesy v dědině, ale také plesy VIP, kam prý lístek stojí 6 tisíc... No, tak tam bychom asi nešli, že?

   
 • 23. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Úklid v domácnosti

  Domácí úklid se prostě jednou za udělat musí. Jsou ale mezi námi mnozí, kteří z těch mnoha úkonů určité věci nesnášejí. Někdo nerad žehlí, druhý naopak, raduje se, jak je prádlo hladké a voňavé. Jak jste na tom vy?

   
 • 22. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Máte klidnou, nebo spíš „italskou“ domácnost?

  O co se nejčastěji s partnerem hádáte? Jsou předmětem hádky i drobnosti, jaké? Lítali u vás doma někdy talíře nebo vybavení bytu? Dokážete si věci vyříkat, nebo raději rezignujete a odcházíte? Dokázali jste svému partnerovi...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace