Noční linka11. září  2017 v 23:00  

Pondělí: Jak jste řešili partnerovu nevěru?

Jana Chládková - Foto: Khalil Baalbaki

Jana ChládkováFoto: Khalil Baalbaki

Pokud jste zjistili partnerovou nevěru, jak jste ji řešili? Domníváte se, že dříve se případné krize řešily s větším nadhledem, než je tomu v dnešní době? V minulosti byl rozvod do jisté míry selháním, co si o tom myslíte vy? Je lepší udržet vztah za každou cenu nebo je lepší umět včas odejít? Jaké řešení jste případně zvolili vy?

Rozvod či rozloučení představuje právní akt ukončení manželství. Rozvod je složitý etický, právní a společenský problém, který přesahuje z oblasti rodinného práva i do dalších oblastí. Dotýká se nejen života manželů a jejich majetkových poměrů, ale též dětí, které případně manželé mají, a kulturních a náboženských zvyklostí manželů a celé společnosti. Je třeba jej odlišovat od rozluky. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 25. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Očkovat, nebo neočkovat?

  Co si myslíte o očkování? Jaká jsou pro vás samozřejmá, a co byste si nikdy nenechali píchnout? Zaplatili jste očkování svým dětem, ale sami sobě ne? A proč?

   
 • 24. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Plesová sezóna

  Plesová sezóna je v plném proudu. Plesají hasiči, myslivci, rybáři, sportovci, konají se obecní plesy v dědině, ale také plesy VIP, kam prý lístek stojí 6 tisíc... No, tak tam bychom asi nešli, že?

   
 • 23. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Úklid v domácnosti

  Domácí úklid se prostě jednou za udělat musí. Jsou ale mezi námi mnozí, kteří z těch mnoha úkonů určité věci nesnášejí. Někdo nerad žehlí, druhý naopak, raduje se, jak je prádlo hladké a voňavé. Jak jste na tom vy?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace