Noční linka11. září  2017 v 23:00  

Pondělí: Jak jste řešili partnerovu nevěru?

Jana Chládková - Foto: Khalil Baalbaki

Jana ChládkováFoto: Khalil Baalbaki

Pokud jste zjistili partnerovou nevěru, jak jste ji řešili? Domníváte se, že dříve se případné krize řešily s větším nadhledem, než je tomu v dnešní době? V minulosti byl rozvod do jisté míry selháním, co si o tom myslíte vy? Je lepší udržet vztah za každou cenu nebo je lepší umět včas odejít? Jaké řešení jste případně zvolili vy?

Rozvod či rozloučení představuje právní akt ukončení manželství. Rozvod je složitý etický, právní a společenský problém, který přesahuje z oblasti rodinného práva i do dalších oblastí. Dotýká se nejen života manželů a jejich majetkových poměrů, ale též dětí, které případně manželé mají, a kulturních a náboženských zvyklostí manželů a celé společnosti. Je třeba jej odlišovat od rozluky. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 17. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Houbaření

  Vyšli jste si už letos do lesa na houby? Jaký byl váš první úlovek? Jaké houby sbíráte? Vyznáte se v houbách dobře nebo sbíráte jen nejznámější druhy? Jaký les je tím vaším oblíbeným? Kromě toho, že houby sbíráte, jíte...

   
 • 16. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Čím pro vás byl tatínek

  Jaký byl /je/ ten váš? Jak jste ho vnímali? Co vás táta naučil, co Vám dal do života? Byl to respektovaný člověk, hlava rodiny? Byl to i kamarád? Vzpomínáte na svého tatínka s láskou, nebo jinak?

   
 • 15. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Milé překvapení

  Kdo vás v poslední době mile překvapil? Nemusí to být jen někdo z rodiny, kdo vám dal dárek, který jste si už dlouho přáli, může to být neobvyklá situace, která se zdála ze začátku komplikovaná a neřešitelná. V závěru...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas