Noční linka11. září  2017 v 23:00  

Pondělí: Jak jste řešili partnerovu nevěru?

Jana Chládková - Foto: Khalil Baalbaki

Jana ChládkováFoto: Khalil Baalbaki

Pokud jste zjistili partnerovou nevěru, jak jste ji řešili? Domníváte se, že dříve se případné krize řešily s větším nadhledem, než je tomu v dnešní době? V minulosti byl rozvod do jisté míry selháním, co si o tom myslíte vy? Je lepší udržet vztah za každou cenu nebo je lepší umět včas odejít? Jaké řešení jste případně zvolili vy?

Rozvod či rozloučení představuje právní akt ukončení manželství. Rozvod je složitý etický, právní a společenský problém, který přesahuje z oblasti rodinného práva i do dalších oblastí. Dotýká se nejen života manželů a jejich majetkových poměrů, ale též dětí, které případně manželé mají, a kulturních a náboženských zvyklostí manželů a celé společnosti. Je třeba jej odlišovat od rozluky. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 21. listopadu  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Největší dobrodružství mého života

  Co považujete za největší dobrodružství svého života? Podnikla jste něco, z čeho vám šel mráz po zádech, a rozklepala se vám kolena? Nebo za největší dobrodružství považujete život sám, každý jeho okamžik?

   
 • 20. listopadu  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Listopad – čas pro dobrou knihu

  Počasí za okny nás neláká vyjít si ven, spíše vyhledáváme aktivity, které nás drží doma, případně někde v uzavřených objektech. Je jednou z vašich podzimních aktivit zvýšená potřeba číst knihy nebo je vám jedno jaké...

   
 • 19. listopadu  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Nakupování – nutnost, vášeň, nebo závislost?

  Jak jste na tom s nakupováním a jak nákupy nejraději řešíte? Současnost přeje i lenochům a tak stačí jen pár kliků na počítači a za chvíli už vám dodávka zazvoní u dveří. Nakupujete rádi? Sledujete různé slevy a akce?...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace