Noční linka12. března  2018 v 23:00  

Pondělí: Jakou roli hraje ve vašem životě sport?

Jana Chládková - Foto: Khalil Baalbaki

Jana ChládkováFoto: Khalil Baalbaki

Nedávno skončily XXIII. zimní olympijské hry, kde naši sportovci získali 7 medailí. V lednu se jela nejtěžší motoristická soutěž Rallye Dakar 2018, kde závodila i Olga Roučková. Stala se první Češkou, která legendární rallye úspěšně absolvovala, a navíc si domů přivezla i plaketu určenou pro tři nejlepší ženy ve spojené kategorii motocyklů a čtyřkolek. Dalo by se říct, že máme úspěšné sportovce. Jak jste na tom se sportováním vy?

Slovo sport je anglosaského původu a odvozuje se od slova „disport“. Znamená obveselení, rozptýlení, vlastně útěk od práce, od povinnosti k zábavě. 

Jak jste na tom se sportem vy? Sportovali jste v mládí a pokračuje v tom i ve zralém věku? Stal se pro vás sport celoživotním koníčkem? Jaký sport patří mezi vaše oblíbené sportky, který byste naopak nedělali nikdy? Díváte se rádi na sportovní přenosy v televizi? Jaké máte sportovní zážitky? 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 18. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Rozpad Československa a lidské osudy

  V roce 1992 bylo na základě dohody mezi Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem rozdělena tehdejší Česko-Slovenská republika na dva samostatné státy. Stalo se tak 74 let od vniku samostatného Československa.

   
 • 17. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Houbaření

  Vyšli jste si už letos do lesa na houby? Jaký byl váš první úlovek? Jaké houby sbíráte? Vyznáte se v houbách dobře nebo sbíráte jen nejznámější druhy? Jaký les je tím vaším oblíbeným? Kromě toho, že houby sbíráte, jíte...

   
 • 16. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Čím pro vás byl tatínek

  Jaký byl /je/ ten váš? Jak jste ho vnímali? Co vás táta naučil, co Vám dal do života? Byl to respektovaný člověk, hlava rodiny? Byl to i kamarád? Vzpomínáte na svého tatínka s láskou, nebo jinak?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas